تصویر استاد حمید ضرابی زاده
حمید ضرابی زاده
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 44 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 11 )

Ulrich
نا شناس

تدریس پویا و با نشاط

5 1

Ulrich
نا شناس

با پنبه و لبخند سر می‌بره :)

5 1

Ulrich
نا شناس

از مطالبی که در کتاب هست و درس نداده‌اند سوال می‌دهند. هر سال سوالها اشتراک زیادی با پروژه‌های دانشجوهایشان دارد (درس ارشد). برای هندسه محاسباتی نمونه سوالهای دیوید ماونت را بخوانید! :|

0 1

Ulrich
نا شناس

خیلی خوش‌اخلاقن ولی واقعن بعضی وقتا با همون خوش‌اخلاقیشون کارای سختی از آدم میخوان. ولی در کل خب خیلی کول و باحالن.

3 1

Ulrich
نا شناس

واقعا استاد فوق العاده اى بودن ، تدريسشون خيلى منظم بود به طوري كه اول سال ميدونستن كه مثلا در فلان روز قراره چه مبحثي رو درس بدن و چه موقع ازش كوييز بگيرن ، حجم كار كمى بالاست و حدود ٨ تمرين و ٥ كوييز دارين ، ولي باعث ميشه خوب ياد بگيرين ، نمره اش از ٢٢ نمره بود و نمودار هم زدن ، در كل همه چيز عالي بود!

3 1

Ulrich
نا شناس

من با استاد ضرابی‌زاده درس ساختمان‌های گسسته داشتم. حجم تمرینای درس معمولی بود اما اینکه 4 تا کوییز میگرفتن و دو تا هم میانترم داشت یه ذره لود کار رو زیاد می‌کرد اما اگر درسو خورده خورده با همون کلاس جلو برین نمره بالا قطعیه چون سطح امتحانا خیلی بالا نیست و در سطح تمرینای کلاسیه. در کل استاد به معنای واقعی کلمه عالیه.

4 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوب و معاون اموزشی بد! ای کاش فقط تدریس میکردن توی آموزش دانشکده واقعا انگار یه شخص دیگه هستند! هیچ اهمیتی به دانشجو نمیدن. ولی سر کلاس خیلی خیلی ارتباط خوبی با دانشجو دارن و واقعا خوش میگذره درس داشتن با دکتر ضرابی

2 2

Ulrich
نا شناس

فوق العاده :)

1 1

Ulrich
نا شناس

درسی که من با ایشون داشتم >> الگوریتم های تقریبی نحوه تدریس و پوشش مطالب و ... (کلا کیفیت مطالب و انتقال مفاهیم و ..) >> ‌عالللی نمره هم خوب میدن البته باید در طول ترم کامل در جریان مطالب باشین تا تمرین ها رو بتونین حل کنین تمریناشونم نسبتا چالشی بود, اما همشون قابل حل بود. در کل اگر در جریان کلاس و مطالب باشین نمره عالی میگیرین . نیاز به کار خفنی نیست کلا, کافیه جزوه و ایده هایی که سرکلاس گفته رو بلد باشین.

1 1

Ulrich
نا شناس

به نظرم به دانشجو احترام نمیگذارند و ارزش دانشجو را فراموش میکنند که در فضای آکادمیک مناسب نیس‌. انسان را فقط با نمره و سطح درسشان میسنجند. از طرفی، در سر کلاس برخورد مناسبی با تعدادی دانشجویان از جانب ایشان ندیده ام. به قول دوستی که قبلتر همینجا گفته: "با پنبه سر میبرند". با لبخند و خوشرویی هرچه باشد، جلوی بقیه به دانشجو میگویند که کار درستی نیست. اما تدریس بسیار عالی ای دارند و تمام تلاششان را برای بهتر فهمیدن دانشجو میکنند.

0 3

Ulrich
نا شناس

اگه می‌خواید درس رو خوب یاد بگیرید شدیدا توصیه می‌کنم!

1 0