تصویر استاد سید نادر سید ریحانی
سید نادر سید ریحانی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 19 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

با وجود این که ایشون از لحاظ اخلاقی از استادای خوب دانشکده هستن، خصوصیات ناخوشایندی هم دارن که بدترینشون نمره دادن عجیب و غریبشونه و به این ترتیب ممکنه شما از امتحانی که انتظار داشتین کامل بشین نصف نمره رو بگیرید! حساسیت های عجیب و غریب توی تصحیح برگه ها به خرج میدن و باید "همه چیز" رو توی امتحان بنویسید و از هیچ چیز به نظر بدیهی صرف نظر نکنید! همیشه اول صورت رابطه رو با توضیحات کامل بنویسید بعد اعداد رو جایگذاری کنید و "تمام" مراحل محاسبات رو مکتوب کنید! توصیه‌های ایمنی رو جدی بگیرید، خطر افتادن از آنچه به نظر می‌رسد به شما خیلی نزدیک تر است!!

2 0

Ulrich
نا شناس

یکی از جذاب ترین آدمهای تجربی کار دانشکده ست ! برخلاف بیشتر تجربی کارهای دانشکده، کنار فهم خوبش از کارهای تجربی، خیلی خوب به اصول نظری کارش مسلطه. کلاسهای دکتر تنها کلاسی بود که طوامان فضای نظری و تجربی و لینک بین اینها رو توش میشه تجربه کرد. خیلی کلاس های جذاب خوبی بودن. خیلی آدم مرتب و برنامه ریزی هم هست، روی زمانبندی کارهاش سختگیره. امتحاناش هم متوسط رو به سخته. معروفه که ممکنه در مواجه با تصحیح اولین امتحانهاش کاملا غافلگیر بشید. ضمنا بسیار گرم و خوش اخلاقه. میشه برای ی گپ و گفت دوستانه باهاش راحت بود. تو درست کردن قهوه خوب و سرو همراه با انواع بیسکویت خارجی هم دستی دارن؛ وقت کردید حتما به اتاقش یه سری بزنید :)

3 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار مهربان و دلسوز و دوست داشتنی هستند و بسیار مفهومی و جذاب و کاربردی تدریس میکنند. واقعا آدم سر کلاس ایشون مطالب رو به خوبی متوجه میشه و براش مباحث شکافته میشه. تنها ایرادی که میتونم بگم ایشون دارن وسواس در تصحیح برگه های امتحانیه همین.

1 0