تصویر استاد روح الله توکلی
روح الله توکلی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 18 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

اون زمانی که با ایشان کلاس داشتم رو اصلا یادم نمیره،یه دفعه خوش اخلاق بود یه دفعه نه،موقع سوال پرسیدن باید فقط از همون چیزایی که گفته میپرسیدیم،اگه مرتبط با اون یا مرتبط با بخش های قبلی تدریس شده که توی صنعت کارآیی داشتند میپرسیدیم خوششون نمی اومد و جواب نمیدادند. تقریبا هم کینه ای بودند.

5 2

Ulrich
نا شناس

مطالب زیاد و سنگین و بعضا غیر کاربردی علاقه دارن که پایه ای تدریس کنن و مطالب تئوری زیاد میبینید تو مباحث البته حتما یک عده علاقه دارن به این شیوه ولی برای من که اصلا خوش آیند نبود نه درس محاسبات نه درس بلور شناسی!

0 0

Ulrich
نا شناس

تلاش زیادی میکنه و انرژی زیادی تو تدریس میذاره. توانایی انتقال مطالب خوبه و عالی نیست و فرضش اینه سریع مطلب را میگیرند. سوال جواب میده اما سوال الکی بکنید عصبانی میشه. همیشه پاسخگوی سوال و اشکالات چه با ایمیل چه حضوری هست. سوادش خوبه و کم نمیاره. عشقش اینه همه چیز را اثبات کنه این درسا سخت میکنه. بد نمره و عقده ای نیست و راحت چند تا ۲۰ میده.

2 0

Ulrich
نا شناس

سخت گیر، ولی عالی

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد دلسوز، با سواد و خوش اخلاق، تدریس عالی

1 1

Ulrich
نا شناس

خیلی استاد سطح بالایی هستن ولی خب اگه باهاش همراه نباشی اذیت میشی

1 0

Ulrich
نا شناس

متاسفانه در مقطع ارشد نمره دهی به دانشجویانی که باهاشون تز برداشتن بهتره نسبت به بقیه و اصلا نمیشه روی حرف ایشان حساب کرد و حرفش را عوض می کند. بنظرم اصلا استاد خوبی نیست و مطالبی که تدریس می کنند عموما به درد دانشجوها نمی خورد یعنی مطالب جنبه ی علمی محض دارند و قدرت انتقال مطلب ایشان هم اصلا خوب نیست. کلا از نظر پارامترهای استاد بودن ایشان فقط داشتن مدرک دکترا و تعدادی مقاله چاپ شده را دارند.

0 1