تصویر استاد حمیدرضا مداح حسینی
حمیدرضا مداح حسینی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 22 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

بسیار با اخلاق

6 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار با اخلاق و با ادب با گرایش مواد پیشرفته که ریاست دانشکده وقت زیادی بیرون از کلاس برای ایشان باقی نگذاشته بود با تسلط فوق العاده به مطالب مورد بحث و کتاب مورد مطالعه البته حضور و غیاب اجباری تاثیر چندانی در نمره دهی نداشت.

2 0

Ulrich
نا شناس

استاد در زمینه اخلاق و برخورد محترمانه کم نظیر هستند و به دانشجو اهمیت زیادی می‌دهند و تمامی سعی‌شان این است که عدالت بین دانشجو‌ها رعایت شود اما در زمینه تدریس در دوران مجازی بسیار اورریتد هستند و بسیار بسیار خسته‌کننده و خواب آور تدریس می‌کنند. نمره‌دهی ایشان نیز آنچنان تعریفی ندارد اما نمودار خوبی می‌زنند که نمره‌ها را نرمال کند. در بعضی موارد تناقضاتی در سیاست امتحان گرفتن و نمره‌دهی ایشان دیده می‌شود. در نهایت هم مورد عجیبی که بنده شاهد بودم ناهماهنگی شدیدی که با دستیار آموزشی این درس داشتن طوری که تا آخر نفهمیدن تی ای به ما تمرین نداده بود :)

1 1

Ulrich
نا شناس

من صنایع می‌خونم و این درس رو بالاجبار پاس کردم و خب مباحث درس برام خسته‌کننده بودن چون درس اصلی‌م نیستش. استاد خیلی خوب تدریس می‌کنند و رفتار می‌کنند با دانشجوها. باید حواست سر کلاس جمع باشه چون ممکنه از مباحث درس همون موقع سوال بکنه. مشکل اصلی من TA بودش. TA درس واقعا آدم آزاردهنده‌ای بود ولی وقتی اینو به استاد اطلاع دادیم باهاش برخورد کرد و خیلی رفتارش بهتر شد.

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار با اخلاق و مسلطی هستند اما تدریسشون کمی حوصله سر بر بوده و بعضا حتی خودشون برخی مطالب اسلاید ها رو متوجه نمی شدن. به همه سوالات پاسخ میدادند و در کل اهمیت به دانشجو جزو سیاست هاشون بود. فصول بسیار کمی رو تدریس کردن نسبت به بقیه اساتید این درس که حالا مثبت یا منفی بودن این مورد با خودتون. نمره دهی هم به این صورت بود که 10 نمره پایانترم-5 نمره میانترم و 5 نمره هم کوییز ها. پایانترم سوالاتش بسیار معقول بودند و میانترم با اینکه سخت بود اما قابل جواب دادن بود. مشکل اصلی کوییز ها بود که علاوه بر سختی بالا، زمان کمی برای جواب دادن داشتند البته لازم به ذکره کوییز ها توسط دستیار گرفته می شدند. دستیار ایشون متاسفانه بسیار اذیت کننده بودند هرچند در نهایت نمره خوبی ازشون گرفتم با اینحال دستیار ایشون واقعا رو مخ بودن. مورد دیگه نمودار خوبیه که استاد میزنه (2 نمره).

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوش اخلاق و منصفی هستند و همه برای اخذ درس با ایشون سر و دست می‌شکنند. از لحاظ کیفیت تدریس متوسط به بالا هستند ولی وضعیت نمره‌دهی بسیار خوبی دارند و نمودار هم خوب می‌زنند. در امتحان‌هایی که می‌گیرند هم حتما حداقل یک سوال از حرف‌هایی که سر کلاس زدند می‌آورند.

0 0