تصویر استاد حمید سربازی آزاد
حمید سربازی آزاد
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 37 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 15 )

Ulrich
نا شناس

انگار به زور اوردنش درس بده، اصلا درس دادن براش مهم نیست و سر کلاسش آدم میفهمه که استاد داره حس می‌کنه که وقتش تلف میشه و باید بره تو آزمایشگاهش مرزهای علم رو بشکافه. به آدم سر کلاسش حس سربار بودن دست میده

6 9

Ulrich
نا شناس

دانش خوبی داره ولی درس دادنش معمولیه. بعضی چیزا که نباید رو درس میده و بعضی چیزا که باید رو درس نمیده. امتحان‌هاش هم بیشتر شبیه مسابقس و به توانایی هایی مثل خلاقیت و کنترل استرس و فشار نیاز داره. ولی تهش نمره اضافه می‌کنه مقدار خوبی.

5 2

Ulrich
نا شناس

خیلی به درس مسلط است. انتظاری که از دانشجوها داره اینه که علاوه بر مطالب اصلی کتاب، مطالعه جانبی نسبت به موضوعات درس هم داشته باشن و مقاله های مرتبط رو بخونن. اگر کسی روحیه کار کردن و فعالیت علمی/پژوهشی داشته باشه، ایشون بهترین استاد راهنما هست اگر نه طبیعتا به مشکل بر میخوره

2 2

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار باهوشی هستند و من واقعا از صحبت باهاشون و شنیدن صحبتاشون لذت می‌بردم. به نظر من بدون شک باهوش‌ترین استاد دانشکده کامپیوتر هستند. امتحان ها وقت بسیار کمی داشتند اما بسیار جالب و عمیق بودند. تمرین‌ها چرت و پرت بودن. درس دادنشون هم خیلی خوبه و خیلی خوب هم به سوالات گوش می دند و خیلی سریع هم همه چیز را می فهمند. در کلاس هم گاهی سوال های بسیار خلاقانه و جالبی مطرح می کنند. فوق‌العاده هم استاد با سوادی هستند.

1 2

Ulrich
نا شناس

دکتر سربازی یکی از بهترین اساتید دانشکده از لحاظ تدریس هستن. امتحاناشون به شدت سخت و در عین حال جذابه. نمره‌دهیشون هم منطقی هست معمولن. فشار درس هم خیلی کمه و اکه درس رو بفهمید با همون تمرینای اندک نمرهٔ خیلی خوبی می‌گیرید.

1 3

Ulrich
نا شناس

محتوای درسی بسیار کسل کننده و بی فایده . امتحانات سخت و بسیار دشوار که اصلا نمی تواند افراد را بر حسب تلاششان تفکیک کند.

2 7

Ulrich
نا شناس

ایشان به گفتۀ خودشان با اینکه در دوران کارشناسی دانشجویی ضعیف با نمرات افتاده بودن ولی بعدا با آمدن به دانشگاه شریف جبران کردن. شنیدن داستان موفقیت ایشان از زبان خودشان خیلی شندینی است.

2 1

Ulrich
نا شناس

واقعا استاد باسوادی هستند. از اون استادایی هستن که کامل سر کلاس، درسشون رو متوجه میشی. خیلی خوب به سوالا هم جواب میدن. کاملا به مطالب مسلطن و خیلی واضح توضیح میدن. امتحاناشون سطحش بالاست اما در حد اسلایدایی هستش که درس دادن که اگه رو اونا مسلط باشی و سرعت عملت هم خوب باشه احتمالا امتحانا رو هم خوب میدی. وضعیت نمره ها تا آخر ترم اصلا مشخص نیستش. لود درس هم واقعا کمه و همش تمرین و ددلاین نیستش.

2 2

Ulrich
نا شناس

درس دادن استاد خوبه ولی امتحان‌های خیلی سخت و در نهایت یه نمودار چند نمره‌ای. سوالای امتحان به شدت خلاقیت نیاز دارن و سخت هستن. در طول ترم لود بالایی نداره. ترم‌های حضوری که فقط امتحان بود ولی ترم‌های مجازی بعضی از جلسات یه سری سوال مطرح میکنن که باید تا جلسه بعد جواب رو ارسال کنی و نمره‌دارن اما وقت‌گیر نیستن و در حد تدریس خودشون هستن

2 0

Ulrich
نا شناس

کیفیت تدریس عالی تسلط استاد به موضوع‌های گفته شده بسیار بالا نظم بالا در ارایه درس (پیوستگی مطالب) استادی بسیار باسواد علمی بالا هستن و سر کلاسشون خیلی چیزا به دانشتون اضافه میشه بااینکه امتحان ها سخت هست ولی نمودار هم زده میشه کلاس خشکی نیست با اینکه مجازی هست دروسی که درس میدن به شدت جذاب و به درد بخوره و خیلی هم کامل هست

1 1

Ulrich
نا شناس

درس از این نظر که لود تمارین کمی داره خوبه، ولی نکته اینه که آخر ترم، پروژه‌ای سنگین داره که وقت زیادی می‌گیره. ساختار و زبان، پروژه‌ی ۱۲ سواله‌ی سنگینی داشت که باید با میپس، IBM و 8086 پیاده‌سازی می‌کردیم و وقت زیادی گرفت؛ ولی تحویل پروژه‌ی ساده‌ای داشت و اکثریت نمره‌ی خوبی گرفته بودند. معماری کامپیوتر هم پروژه‌ی ۴ فازه‌ی سنگینی داشت که هر زمانی نزدیک ددلاین می‌شد، فشار زیادی داشت و تحویل سنگین‌تری هم نسبت به ساختار و زبان داشت. در کل نمودار خوبی هم داره درس چون نمرات امتحانات همه خوب نیست (به خاطر سبک سوالات). ساختار و زبان، ۳ نمره نمودار داشت و معماری کامپیوتر هم ۵ نمره نمودار. در کل به نظرم با توجه به شخصیت‌تون تصمیم بگیرید این درس رو بردارید یا نه؛ چون فضای متفاوتی برای هر کسی رقم می‌زنه. من دوست داشتم لود یهویی روم نباشه ولی پروژه‌ها واقعا اذیت کردن.

2 0

Ulrich
نا شناس

استاد فوق‌العاده باسواد، باتجربه و شناخته‌شده هستن. از لحاظ تدریس هم کاملا مسلط بر مطالب درس هستن و قدرت انتقال خیلی خوبی هم دارن. قبل اینکه این درس رو بردارم میشنیدم که میگن استاد اگه کسی سوال بپرسه ناراحت میشه یا برخورد بدی داره. ولی در واقعیت اینطوری نبود و فقط در صورتی که سوال خیلی احمقانه‌ای بپرسید ممکنه استاد با یه خنده کاری کنه خودتون بفهمید چقدر احمقانه بوده سوالتون😅 (هرچند در نهایت جواب میدن به اون سوال) درس سه بخش داره : ساختار، IBM و 8086 هر بخش یه امتحان داره که هر کدوم ۴ نمره بارم داشت. توی بخش ساختار هر جلسه یه ماشین فرضی معرفی میشه و باهاش کار میشه که باعث میشه خیلی عمیق یاد بگیرین اسمبلی رو. استاد mips رو تدریس نکردن ولی یه کاغذ دادن که توش میپس رو خیلی خلاصه یاد داده بود و به خوبی کار رو راه مینداخت. یه سری تمرین داره که داخل اسلایدها میان و خیلی خیلی لود کمی دارن و مجموعا ۴ نمره میشن. درس یه پروژه هم داره که ۱۰ تا سوال رو باید به سه زبون IBM و 8086 و mips پیاده‌سازی کنید (میپس امتیازیه) و اون هم ۴ نمره داره و سوالاش هم نسبتا سخت هستن. امتحان‌های استاد که معروفه توی دانشکده😅. اوپن بوک، به شدت سخت، خلاقانه و نیازمند تمرکز بالا. ولی خب برای همه سخته و میانگین خیلی پایینه. این ترم در نهایت اینطوری حساب شد نمره‌ها: به همه زیر ۱۳ ها ۶ نمره اضافه کردن بالای ۱۷ ها رو ۲۰ کردن (۴ نفر ۲۰ شدن) بین ۱۶ و ۱۷ رو کردن ۱۹.۹ بین ۱۵ و ۱۶ رو کردن ۱۹.۸ بین ۱۴ و ۱۵ رو کردن ۱۹.۷ بین ۱۳ و ۱۴ رو کردن بین ۱۹ و ۱۹.۶ و در نهایت میانگین نمره‌ها (با احتساب حذفی‌ها = ۹) شد ۱۵.۴۱ و تقریبا هر کسی که من دیدم راضی بود از این درس این ترم پ.ن: البته این ترم شرایط خاص بود و معلوم نیست ترم بعد چه شکلی بشه وضعیت

0 1

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد منطقی و با درکی هستتد. این ترم به دلیل اغتشاشات ترم معمولی ای نبود اما ایشون با نمودار زیادی که اخر ترم روی نمرات همه دانشجوها زدن، تمام خستگی ترم رو از بین بردن:) ضمن اینکه تدریس ایشون خوب هست و مشخصه که به مطالب کاملا مسلط هستن. فقط امتحان های سختی میگیرن و در صورتی شما میتونید نمره ی قابل قبولی بگیرید که از اول ترم درست درس خونده باشید. اما در اخر هر ترم چند نمره نمودار میزنن و به همین دلیل دیگه سختی امتحاناشون یادتون میره :) در کل اگر آدمی هستید که کلاس ها رو منظم شرکت می کنید (یا ویدیوهای ترم های مجازی رو میبینید و با کلاس پیش میرید)، و کلا با کلاس درس میخونید، پیشنهاد میشه با ایشون درس بردارید.

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار باسواد و منطقی‌ای هستند و مطالبی که در درس ساختار و زبان تدریس میکنن سورس خاصی نداره و فقط با حضور در کلاس یا مطالعه‌ اسلاید‌ها میشه یادشون گرفت، تمرین‌های درس حجم کمی دارن و امتحان‌ها هم نسبتا سخت هستند، پروژه درس هم تا حدی سنگینه. ولی در نهایت نمودار خوبی میزنن و کسی ناراضی نمی‌مونه :)

0 1

Ulrich
نا شناس

ایشون چون دانشگاه لیسانسش خیلی پایینتر از شریف بوده و دکتراش هم آمریکای شمالی نبوده، بنابراین هر چقدر هم ریسرچش خوب باشه، باز همیشه در پس زمینه ذهنش ، خودشو با شریفی بودن دانشجوهاش مقایسه میکنه و این در نمره دهیش هم تاثیر داره . پس مراقب باشید که اگر در کلاس دیالوگ ایجاد میکنه ، جواب ندید چون برعکس اون چیزی که فکر میکنید ، روتون حساس میشه و تلافیش رو در نمره دهی سرتون در میاره. این تجربه تلخ شخصی من بود . اگر از اثر مسائل غیر درسی روی توصیه نامه یا نمره تون می ترسید ، بهتره از ایشون دوری کنید

0 0