تصویر استاد حمید سربازی آزاد
حمید سربازی آزاد
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 23 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

انگار به زور اوردنش درس بده، اصلا درس دادن براش مهم نیست و سر کلاسش آدم میفهمه که استاد داره حس می‌کنه که وقتش تلف میشه و باید بره تو آزمایشگاهش مرزهای علم رو بشکافه. به آدم سر کلاسش حس سربار بودن دست میده

4 4

Ulrich
نا شناس

دانش خوبی داره ولی درس دادنش معمولیه. بعضی چیزا که نباید رو درس میده و بعضی چیزا که باید رو درس نمیده. امتحان‌هاش هم بیشتر شبیه مسابقس و به توانایی هایی مثل خلاقیت و کنترل استرس و فشار نیاز داره. ولی تهش نمره اضافه می‌کنه مقدار خوبی.

3 0

Ulrich
نا شناس

خیلی به درس مسلط است. انتظاری که از دانشجوها داره اینه که علاوه بر مطالب اصلی کتاب، مطالعه جانبی نسبت به موضوعات درس هم داشته باشن و مقاله های مرتبط رو بخونن. اگر کسی روحیه کار کردن و فعالیت علمی/پژوهشی داشته باشه، ایشون بهترین استاد راهنما هست اگر نه طبیعتا به مشکل بر میخوره

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار باهوشی هستند و من واقعا از صحبت باهاشون و شنیدن صحبتاشون لذت می‌بردم. به نظر من بدون شک باهوش‌ترین استاد دانشکده کامپیوتر هستند. امتحان ها وقت بسیار کمی داشتند اما بسیار جالب و عمیق بودند. تمرین‌ها چرت و پرت بودن. درس دادنشون هم خیلی خوبه و خیلی خوب هم به سوالات گوش می دند و خیلی سریع هم همه چیز را می فهمند. در کلاس هم گاهی سوال های بسیار خلاقانه و جالبی مطرح می کنند. فوق‌العاده هم استاد با سوادی هستند.

0 0

Ulrich
نا شناس

دکتر سربازی یکی از بهترین اساتید دانشکده از لحاظ تدریس هستن. امتحاناشون به شدت سخت و در عین حال جذابه. نمره‌دهیشون هم منطقی هست معمولن. فشار درس هم خیلی کمه و اکه درس رو بفهمید با همون تمرینای اندک نمرهٔ خیلی خوبی می‌گیرید.

0 1

Ulrich
نا شناس

محتوای درسی بسیار کسل کننده و بی فایده . امتحانات سخت و بسیار دشوار که اصلا نمی تواند افراد را بر حسب تلاششان تفکیک کند.

0 0

Ulrich
نا شناس

ایشان به گفتۀ خودشان با اینکه در دوران کارشناسی دانشجویی ضعیف با نمرات افتاده بودن ولی بعدا با آمدن به دانشگاه شریف جبران کردن. شنیدن داستان موفقیت ایشان از زبان خودشان خیلی شندینی است.

0 0