تصویر استاد عباس اکبرزاده چنگیز
عباس اکبرزاده چنگیز
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 19 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

نمیدونم چرا نمره دهی ایشون اینقد عجیب بود. درسی بود ک میفهمیدم ولی خیلی بد نمره دادن. بی نظمی ایشون رو هم نمیدونم چه علتی داشت ترم ما ولی خیلی اتفاق بدیه کلاس 7 و نیم معمولا با تاخیر 1 ربع ب صورت میانگین برگزار بشه واقعا بده.. بعضا نیم ساعت... در ضمن از نظر اخلاقی خیلی کم اهمیت میدن وقتی میری داخل دفترشون و تمام وقت ب مانیتور لپتاپ نگاه میکنن!!:)

2 0

Ulrich
نا شناس

علاقه بسیار زیاد به تخریب شخصیتی دانشجویان، اعتقاد دارن که دانشجوهای جدید اصلا چیزی بلد نیستن و فقط خودشون که ۱۵۷ واحد گذروندن (نه ۱۴۰ واحد) میفهمن. شیوه تدریس بسیار خواب‌آور و قدیمی. متاسفانه توی دانشکده مواد باید حتما یک بار گذرتون به ایشون بیفته حداقل :)

2 0

Ulrich
نا شناس

بعد از ترمیم ترم بعد همچنان نمرات را نداده و بعد از پیگیری های بسیار، به تی ای ایمیل زده اند که "دانشجویان میندانند سر امتحان چکار کرده اند"! در ترم مجازی تمام تلاششان را کردند تا حداکثر فشار و استرس به دانشجویان علی الخصوص حین امتحانات وارد شود. تا حد ممکن از ایشان فرار کنید.

3 0

Ulrich
نا شناس

در مورد این آدم اگر اینجا قادر به استفاده از فحش های رکیک بودم، قطعا دریغ نمیکردم. بسیار بسیار انسان عقده ای هستش. بسیار منفعت طلب و نونور هستش. اهل گروکشی و مسخره بازیای بچه گانه هستش. از نظر اخلاقی با اختلاف بسیار زیاد بدترین انسانی هست که در زندگی باهاش مواجه شدم. بقول شاعر اگر یک اصلحه با یک گلوگه و فقط یک شلیک داشتم قطعا تنها نفری که در ذهنم بود ایشون بود.

3 0

Ulrich
نا شناس

آقا این ادم داغونه! یعنی نمیدونم به چه صورت بگم که متوجه بشین چقدر این ادم برای یک دانشجو میتونه بد و نفرت انگیز باشه!!!!! فکر میکردم که مشکل از منه امااا این چندسالی که در دانشگاه بودم بین این همه دانشجو ندیدم و نشنیدم از کسی حتی یک "کلمه" خوب در مورد این ادم بگه و راضی باشه ازش! فوق العاده ادم مردم آزار و سمی هست و از هرکسی در دانشکده خصوصا اونایی(دانشجوهای کارشناسی، ارشد، حتی دکتری) که با این ادم درس یا پروژه داشتند بپرسید(من جمله خودم) شروع به فحش و لعن می‌کنند!! اوایل ترم برای اینکه خودشو معتبر نشون بده، حتی در سطح جهانی، شروع به تعریف از خودش میکنه که من نانوساختار می‌سازم و مقاله های تاپی دارم (حالا نگو اینارو اون دانشجوی بدبخت با هزارتا مصیبت انجام داده و این ادم به نام خودش تموم میکنه)، من فلان کتاب نابجایی هارو خوندم اما شما (خطاب به دانشجوهای کلاس) چی؟ من اون زمان ۱۵۰خورده ای واحد پاس کردم اما دانشجوهای الان چی؟!!و ... یعنی از همون اوایل ترم باید متوجه بشید این ادم چه شخصیتی داره با توجه به حرفای تحقیرآمیزی که به دانشجوها میگه.. نمرات درسی که نگم براتون. اگر با این ادم درس یا پروژه بردارید جزو بدبخت ترین و افسرده ترین دانشجوها میشید! ن نمره متوسطی و ن میتونید به موقع تموم کنید و نه پایان نامه ای که ازش بشه یک مقاله دراورد(در کل ناراضی ) و همه اینها برمیگرده به بازی هایی که این آدم سر پروژه براتون درمیاره!(جزئیات زیاده که چه کارهای میکنه) به نفعتونه تغییر استاد یا حتی انصراف یا انتقالی بگیرید یا هرچیزی تا با این ادم نگیرید، چون بحث عمر و جوونی و امید و آرزوهاتونه. خوددانی!

0 0