تصویر استاد بهرام قنبری
بهرام قنبری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 8 )

Ulrich
نا شناس

انتظار یادگیری زیادی نباید داشته باشین و در سطح کتاب تدریس معقولی دارن. ولی در پاسخ گویی به سوالات قوی نیستند امتحانشون از آسونی بیش از حد سخت شده بود! بعضی جلسات حضور غیاب می کنند و چیزی به نام تاخیر نمیشناسن ! یا حاضر یا غایب! برداشتن درس با این استاد رو پیشنهاد نمیکنم. حسن خوبی که دارن اینه که فرصت اعتراض به برگه امتحانی رو میدن و رسیدگی هم میکنند!

3 3

Ulrich
نا شناس

استاد خیلی خوبی هستن.

3 6

Ulrich
نا شناس

آدمی به شدت بی اخلاق. به راحتی به دانشجو توهین میکنه. سواد تدریس هم نداره. فقط ادعاست.

4 4

Ulrich
نا شناس

از لحاظ قوه علمی و تجربه آزمایشگاهی واقعا عالین ! تدریس اصلا بلد نیستن ، احترام به دانشجوشون هم که خیلی بده ، اصن نمیگه کی هستی تو ! سطح امتحان آسونه یعنی همون سوالای کتاب رو کپی میکنن ولی نکته مهم اینه که بلد نیستن کپی کنن و نصف سوال اصن نیست :// خیلی جالبه که اصلا امتحان رو حتی یک بار هم نگاه نمیکنن قبلش و همینطوری تایپ میکنن چه درست چه غلط میارن سر جلسه ، تازه سر جلسه گندش در میاد و جالبه اون موقع هم قبول نمیکنن که سوال غلطه !! کلا هم ۲ تا سوال سخت میدن جوری که هیچکس حل نمیکنه به نظرم نمره عالی که بخواد کسی بگیره و نهایت زورشو بزنه تقریبا توی بازه 17 تا 19 یا شایدم 16.5 تا 19 باشه و کلا هم نمیذارن کسی نمره کامل بگیره و نهایت زورشون رو میزنن که کسی فول نکنه امتحانو !! ولی با توجه به سایر استاد ها مخصوصا برای شیمی ۲ توصیه میشه بردارید با ایشون !!

4 2

Ulrich
نا شناس

واقعا جای تاسف داره که تو کارنامم ننوشتن که من از این یارو نمره گرفتم. مدعی که علامه دهره در صورتی که...

5 2

Ulrich
نا شناس

برخلاف نظر دوستان، به نظرم دکتر قنبری یکی از بهترین اساتید شیمی معدنی هستند. من با تک تک اساتید معدنی دانشکده کلاس داشتم و هیچکسی اندازه دکتر قنبری تدریس قوی و قدرت تفهیم بالایی نداره. تازه با ایشون فهمیدم شیمی معدنی یعنی چه و عاشق این درس شدم. و دلم میخواد باز هم بتونم شاگردشون باشم انقدر که سرکلاسشون من «یاد گرفتم».

1 3

Ulrich
نا شناس

کابوس بود برام، حتی بدتر. اقلا تو کابوس، آدم خوابه.

2 0

Ulrich
نا شناس

در کل گزینه دیگری بود بهتره که اون یکی رو انتخاب کنید...

0 0