تصویر استاد حمیدرضا ربیعی
حمیدرضا ربیعی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

درس فرآیندهای تصادفی رو با ایشون برداشتم. دکتر ربیعی برخلاف اسم و رسم سنگینی که دارند از نظر من هیچ تسلطی به مطالب درسی ندارند. فقط یک کلیتی از درس رو بلدند و میتونن یک دید خیلی خیلی کلی و نه دقیق ریاضی به شما بدن. تقریبا همه ی بار درس (از طراحی سوال گرفته تا تصحیح و تمرین و ...) بر دوش تی ای ها هست. اما با این حال به خاطر تمرینهای زیادی که میدن و کوییزهای متعددی که میگیرن با فشار زیادی که فرد میاد معمولا چیزهای خوبی مجبور میشه یاد بگیره. و این خیلی خوبه!

3 1

Ulrich
نا شناس

درسهای آمار و احتمالات و فرآیندهای تصادفی را با ایشون داشتم. استاد بسیار مسلط به مطالب درسی و اشراف کامل به مطالب درسها داشتن. تمرین بسیار و امتحانک های متعدد و امتحان های نسبتا سخت و تی ای های خوب. من خیلی از درس ایشون یاد گرفتم. بسیار عالی و به همه توصیه می کنم.

0 3

Ulrich
نا شناس

درس فرایندهای تصادفی را داشتم. استاد فقط در حد چکیده از هر مبحثی اطلاعات دارد و اصلا اوضاع تدریس خوب نیست. تبعیض زیادی بین دانشجویان قائل هستند مخصوصا دانشجویان ازمایشگاه خودشان. با سطح ضعیف تدریس امتحانها بسیار سخت هست چون توسط تی ای ها طرح میشه. تعداد امتحانها و کوییز ها زیاد هست و حداقل 60درصد از وقت ترم را فقط همین درس میگیرد. رفتار استاد با دانشجویان گاها با تمسخر همراه هست. تنها چیزی که از درس یاد میگیرید فقط با توجه به مطالعات خودتون و کلاس های تی ای هست.

1 1

Ulrich
نا شناس

من درس فرآیند را با ایشون داشتم. 3 نظر موجود را خواندم. ظاهرا نظر 1 و 3 را مشخصه یک نفر نوشته. واقعا متاسفم که ما ایرانی ها این محل را هم برای حرفهای شخصی و خالی کردن عقده هامون انتخاب کردیم. استاد عالی است. فردی در سطح بین المللی شناخته شده و به آمار و فرآیند بی نهایت مسلط. من دانشجوی ایشان بودم و جانبداری ایشان از دانشجویان خود دروغ ناجوانمردانه ایست. در عدالت و کمک به دانشجو زبانزد هستن. من خیلی یا گرفتم.

1 5

Ulrich
نا شناس

من هم با نظر اول و سوم کاملا موافقم ولی خود اون افراد نیستم! واقعا جای تاسف داره که یک سری افراد توان تحمل نظر مخالف خودشون رو ندارن مثل نظر چهارمی! بار درس روی دوش TA ها هستش و این رو تقریبا همه میدونن! البته به جز یک سری افراد که به شدت جانب دارانه حرف میزنن و نمی تونن چیزی جز حرف خودشون رو بشنون و همه رو مثل خودشون عقده ای می دونن!

3 0

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس فرایند های تصادفی داشتم،ایشون استاد خیلی محترم و مسلطی بودند به نظر من با این وجود خود درس خیییلی زیاده اما ایشون درس رو منظم ارايه می کردند، یعنی سلسله ی مطرح کردن موضوعات خوب بود و باعث میشد با مطالعه درس رو فهمید. اما امتحان ها خیلی سخت بودند(نمی دونم به دلیل درسه یا کلا ایشون امتحان ها رو سخت میگیرند) و درسی که من با ایشون داشتم لود خیلی بالایی هم داشت.

0 0

Ulrich
نا شناس

بیشتر به دانشجویانی که با خود ایشان در ارتباط هستند توجه دارد و کل بار تدریس بر عهده TA می باشد در درس فرآیندهای تصادفی تسلط ندارند و بیشتر موضوعات کلی ذکر می شود و بهتر است اگر محبور شدید با ایشان درس بردارید خود شما مطالعه کنید و اگر دانشجوی خود ایشان هستید ختما نمره خوبی به شما می دهد . دنبال درست کردن باند و گروه هست و در صورت تغریف از سایر استادها به خصوص دکتر جلیلی و دکتر مطهری حتما موضغ می گیرد

0 0