تصویر استاد خدایار جوادی
خدایار جوادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

استاد جوادی از استادان خوشنام و خوش برخورد دانشکده ی ما هستند که هم در دوران تدریس حضوری و هم مجازی خیلی از ایشون آموختم. هم از لحاظ سطح علمی و هم از لحاظ اخلاق و رفتار در کلاس بسیار بین دانشجویان محبوب هستند. جذاب و با انرژی تدریس میکنند و لحظه یی سر کلاس استاد جوادی حواست پرت نمیشه.

2 0

Ulrich
نا شناس

از نظر علمی، ایشان اصلا صلاحیت لازم را ندارند. خصوصا در درس ریاضی واقعا علم کافی را ندارند. البته قبلا بابت ایشان به خیلی ها (معاون آموزشی، مدیر گروه آیرودینامیک و...) اعتراض کرده ایم اما نتیجه ای حاصل نشده است. تنها مورد مثبت در مورد ایشان خوش اخلاق بودن می‌باشد وگرنه از نظر علمی فاقد دانش کافی هستند. البته گاهی سر کلاس موضوعات کاملا غیر مرتبط (مثل لزوم تدریس موسیقی در مدارس، سیاستهای صدا و سیما، دلایل شکست هخامنشیان!!!! و اگر همین طور پیش می رفت دلایل انقراض دایناسورها هم به آن اضافه می‌شد!!!) مورد بحث قرار می‌گیرد و دانشجویان محترم از این فرصت نهایت استفاده را برای چاپلوسی می‌برند. به هرحال در صورتی که کلاس ارزش گذاری درست نداشته باشد نقش این مسایل کاملا پررنگ می‌شود.

5 5

Ulrich
نا شناس

استادیه که معمولا با خنده رفتار می کنه ولی وقتی هم ناراحت میشه بدجور میشه. تدریسش افتضاحه. فقط می خوای بخوابی. یه سری اسلاید میاره. بعد میگه همینارو بخونید برای امتحان. بعدش کلی مطالب که اصلا نمی دونی چی هستن میاره تو امتحان. به بچه هایی که باهاش مقاله داشتن 20 میده و بقیه هم زیر 15 . اصلا امتحانش چیزیه که تا به حال ندیدید. سواد هم اصلا نداره. ولی همیشه تو اتاقش هست و دسترسی بهش دارید. به دانشجوهای خودش هم رحم نمی کنه و بهشون 12 و 13 اینا میده! اصلا توصیه نمی کنم باهاش درس بردارین!

3 5

Ulrich
نا شناس

به نظرم هر درسی ارایه میدن بردارید چون قشنگ و باحوصله درس میدن و تا وقتی نفهمی درس رو ازش رد نمیشن

1 0

Ulrich
نا شناس

تا حالا دیدین افتضاح چیه ؟ یا مثلا کلاسی که استاد نداشته باشه چجوریه؟ ایشون از جفتش کمترن! وقتی شب پایانترم 4 سری تمرین یهویی اپلود شد بعد میفهمید کلاس بدون استاد چه موهبتیه وقتی اول سال اعلام میشه که مباحث درس تا فلان موضوعه و جلسه اخر گفته میشه دو فصل باید درس بدیم اضافه و خودتون بخونید میفهمید که کلاس بدون استاد چقد موهبت خوبیه! کاش کنار بعضی اساتید همیشه یه گروه از اون درس ارائه میشد به اسم (بدون استاد)

2 5

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید از نظر اخلاقی و سطح علمی که بنده شانس آشنایی با ایشون رو داشتم، نمی دونم کسانی که انقدر مغرضانه اینجا اعلام نظر میکنن چرا به دور از انصاف نظر میدن و شانس رو از باقی دانشجوها برای همکاری با ایشون میگیرن. بنده دقیقا خلاف تمام نظراتی که اینجا نوشته شده در اخلاق و سطح علمی ازایشون مشاهده کردم.

4 1

Ulrich
نا شناس

دوستان متاسفانه منصفانه قضاوت نکرده‌اند. در کل استادی با اخلاق و منصف هستند. در مجموع پیشنهاد میکنم در مقایسه با بقیه با ایشان واحد را اخذ نمایید.

3 0

Ulrich
نا شناس

من با ایشون در دوره کارشناسی انتقال حرارت داشتم. به راحتی 20 گرفتم. اخلاق و فن بیانشون هم خوب بود

3 0

Ulrich
نا شناس

نمیدونم چرا بعضی از دوستان ۰ و ۱ هست! هرکس نقطه قوت و ضعف داره! ایشون هم استثنا نیستن! ولی درکل استاد با سواد و با اخلاقی هستن که از تدریس و کنترل کلاس ایشون کاملا راضی هستم.

3 0

Ulrich
نا شناس

استادی بسیار با حوصله، متین، به روز و قوی در انتقال مطلب، بسیار دانا و فهیم، برخی از دوستان بی لطفی کردند در حق استاد عزیز و مطالبی ثبت کردند در نظرات که خلاف واقعیت می باشد و وجدان و انصاف این عزیزان زیر سوال است. در کل که استاد جوادی درس رو با شیوه های نوین و جذاب منتقل می کنه، همکاری با استاد باعث افتخار من بود.

0 0