تصویر استاد حسین آجرلو
حسین آجرلو
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 12 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

برخورد و سطح سوادشان واقعا تاسف آوره...

4 7

Ulrich
نا شناس

صرفا در صورتی باهاش درس رو بردارین که درس (به طور مثال شبکه) براتون کوچکترین اهمیتی نداره و می خواین فقط پاس کنین، یا مثلا به دلایل دیگه اصلا زمان وقت گذاشتن برای درس رو ندارین و مجبورین که درس رو با ایشون بردارین (در این حالتها واقعا گزینه مناسبیه)، چون به خاطر نمره دهی بی اساس و عشقیشون و نمودار نه چندان کم الکی روش زدن احتمال پاس شدن با یکم تلاش زیاده. ولی کوچکترین امیدی به یادگیری، برخورد مودبانه و... نداشته باشین.

3 5

Ulrich
نا شناس

با توجه به دانش و نیز تجربه تحقیقاتی ایشان در هر دو زمینه کامپیوتر و مخابرات در حوزه های مرتبط با خودشان توانایی ارائه ایده های نو و مختلفی برای انجام پروژه های درسی و پایان نامه دارند و تا جایی که برایشان مقدور باشد و در صورت علاقه و تلاش دانشجو راهنمایی های خوب و مفیدی در ادامه راه انجام می دهند. ارائه درس جدید شبکه های نرم افزار محور توسط ایشان در سال گذشته فرصت خیلی خوبی برای دانشجویان داخل و خارج دانشگاه چه از نظر علمی و چه تعیین عنوان پایان نامه های تعداد قابل توجهی از دوستان بود. علاوه براین انجام تمرین های درس مذکور باعث آشنایی بهتر با مفاهیم مربوطه می شد و بطور کلی انجام انها تجربه خوبی برای یک دانشجوی شبکه می توانست باشد. در زمان امتحان با وجود حجم مباحثی که بایستی برای امتحان مطالعه میشد و حتی مفهومی بودن سوال ها که شاید به عنوان امتحانی سخت از ان یاد بشه ولی نوع سوال های طرح شده به نطر من سوال های جالب و زیبایی بود که نیاز به تحلیل داشت. بطور کلی به خصوص با توجه به محدودیت تعداد اساتید محترم دانشکده در حوزه شبکه فکر می کنم واقعا حضورشان در دانشکده می توانست مفید و موثر باشد.

3 0

Ulrich
نا شناس

یکی از باسوادترین اساتیدی بودن که من باهاشون درس داشتم. درس شبکه را باهاشون برداشتم و الان که فکر می کنم یکی از بهترین درسهایی بوده که تو دانشگاه پاس کردم. نمره ای که گرفتم خیلی عادلانه نبود. ولی در کل خاطرات خوبی برام باقی موند. اگه می خواید تو حوزه شبکه کار کنید، حتما درس را با ایشون بردارید. من الان شغلم تو حوزه شبکه است و خارج از ایران زندگی می کنم. مطالبی که تو درس ایشون یاد گرفتم، پایه خیلی خوبی برام شد و هم تو مصاحبه شغلی و هم در زمان کارم خیلی به دردم خورد.

4 0

Ulrich
نا شناس

نسبت به تقلب خیلی حساسه. یکی از بچه ها تو درس شبکه تقلب کرد اینم انداختش. هر کار کرد قبول نکرد پاسش کنه. خیلی براش بد شد. تنها درسی بود که افتاد. موقع اپلای کردن تو کارنامه اش براش دردسر شده بود. بیچاره تو خوابگاه و دانشگاه و هر جا می رفت می گفت برخوردش بده و سوادش کمه :)))))

2 2

Ulrich
نا شناس

من درس شبکه سازی نرم افزار محور را با ایشون داشتم. منبع درس، مقاله بود. در طول ترم 53 تا مقاله SDN را به ما تدریس کرد! ویدئوهای مربوط به ارائه مقاله های کنفرانس توسط نویسنده های مقاله ها را هم به ما می داد که واقعا مفید بود. من برای پروپوزال دکترام مقاله های همین درس را استفاده کردم. کار منو خیلی آسون کرد. حجم کار خیلی زیاد بود. ولی آخرش چیزای زیادی یاد می گیرید.

0 0