تصویر استاد روح الله دهقانی فیروزآبادی
روح الله دهقانی فیروزآبادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

ازش خوشم میاد. آدم جالبیه. میتونه تو هوافضا برای دانشجوها الگو باشه.

7 2

Ulrich
نا شناس

برای وقت دانشجو ارزش قائل هستند و حتما با آمادگی کامل سر کلاس حاضر میشن، همیشه سعی دارن به صورت شهودی درس رو سر کلاس به دانشجوها آموزش بدن

7 2

Ulrich
نا شناس

ایشون خیلی باسواد و باهوش هستند. یخورده غرور دارند (مخصوصا در زمینه علمی). سعی میکنند با همه دانشجوها ارتباط برقرار کنند. نسبت به درس و کلاس بسیار مسئولیت پذیر و با آمادگی کامل و تجهیزات آموزشی سرکلاس حاضر میشن. مذهبی و معتقد هستند. گاهی با دانشجویان تند برخورد میکنند و ممکن است حتی آبروی دانشجو رو سر کلاس بریزند. تمرین زیاد میدن و اهمیت زیادی به حل تمرینها میدن. امتحانها رو معقول میگیرند ولی در تصحیح برگه ها و نمره دهی بسیار سلیقه ای عمل میکنن و بیشتر از روی پیش زمینه فکری که نسبت به هر دانشجو دارن بهش نمره میدن. در مجموع استاد خوبی هستند و معمولا دانشجوها ایشون رو مثبت ارزیابی میکنن.

7 0

Ulrich
نا شناس

استاد باهوشیه و درس را با خون و گوشتت عجین می‌کنه ولی رو نمرش خیلی حساب نکن!

3 1

Ulrich
نا شناس

بسیار خوب و منطقی هستن. هرچند نمرم خیلی خوب نشد.

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار با سواد و دلسوزی برای دانشجو هستند. تنها یک ایراد دارند که آن هم سر مشغولی ایشان است که با توجه به فعالیت گسترده ایشان در صنعت نمی رسند خیلی خارج از کلاس با دانشجویان ارتباط داشته باشند. شیوه تدریس خاصی دارند و بعضی از دانشجویان راضی هستند و یک سری دیگر نه. لود درس های ایشن عموما بالا است و تمرین های سختی و مشابه واقعیت دارند اما امتحانشان خوب است و بنده سراق ندارم کسی را انداخته باشند و سعی می کنند اخر سر نمره خوبی بدهند ولی کار زیاد را نیز می طلبند.

1 0