تصویر استاد افشین بنازاده
افشین بنازاده
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

دکتر بنازاده استاد خوبی هستند منتها در تخصص خودشون (شناسایی سیستم) به نظرم توی طراحی هواپیما تسلط کافی رو ندارن

1 3

Ulrich
نا شناس

متأسفانه به علت سن و تجربه بسیار پایین صلاحیت ارائه این درسها(طراحی هواپیما و شناسایی سیستم) رو ندارن و همچنین هیچگونه سابقه کار مرتبط با این حوزه های مورد ارائه رو ندارند ایشون اصلن تجربه خوبی نبوده برداشتن درس با ایشون

0 2

Ulrich
نا شناس

دكتر افشين بنازاده استاد خوبي هستن و هيچ مفهوم طراحي (هواپيما) در تحقيق بي ارزش نمي بينن و اجازه تكرار كار استاد راهنما را به دانش جو نمي دهن

1 1

Ulrich
نا شناس

بهترین استاد کل دوره کارشناسی تسلط بالایی رو بحث دارند روش تدریس بسیار خوبی دارند پروژه درس بسیار جذابه و ... .

1 1

Ulrich
نا شناس

من با ایشون طراحی هواپیما داشتم. استاد خیلی خوبی هستند. دید خوبی راجع به طراحی هواپیما دارند . ایشون درس طراحی را خیلی بهتر از دکتر ملائک ارائه میدهند ( بنده با هر دو درس داشتم ) پروژه درسمان جالب بود و تمرینات هم خوب بود اخلاقشون خوبه و برای دانشجو نگران هستند و او را در دستیابی به اهداف آموزشی اش بسیار راهنمایی می کنند. در کل استاد خوبی هستند و پیشنهاد می کنم باهاشون درس بردارین به خصوص در زمینه طراحی هواپیما اگه باشه که واقعاً عالیه.

2 0

Ulrich
نا شناس

ایشان بر بعضی مطالب مسلط هستند ولی در مواردی هم که اطلاعی ندارند، با اعتماد به نفس بالایی اظهار نظر می کنند. و دانشجویان را دچار تشکیک میکنند. بارها شده که به اشتباه بودن نظر ایشون پی بردم. در دادن نمره پروژه بسیار سلیقه ای عمل میکنند. حتی در صورت مشخص کردن موارد دقیق مورد نظرشون و اتمام کار هم نظرشون رو در نمره دهی تغییر میدهند و میگویند فلان جاش (که اصلا قرار نبوده انجام بدهید) رو انجام ندادی، و نمره ی دلخواه خودشون رو منظور میکنن! ولی در ظاهر بسیییار نایس به نظر میرسن. من بعد از گذروندن 5 درس با ایشون این نظرات رو میگم.

1 2

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوب که وقت زیادی برای دانشجو و کلاس میذارن. دیدکاربردی خوبی دارن و سعی می کنن بیشتر به موضوع اهمیت بدن تا حواشی اون. همیشه تعادل بین ریاضی مساله با فیزیک رو در نظر میگیرن و جوری مساله رو میگن که آدم کاربرد اون رو هم متوجه بشه.

1 0