تصویر استاد هادی نوبهاری
هادی نوبهاری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 10 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

من دانشکده هوافضا شریف درس گذروندم، دانشکده مکانیک و دانشکده مهندسی شیمی و دانشکده برق هم درس گذروندم، میتونم بگم از نظر کیفیت تدریس، ایشون یکی از بهترین های دانشگاه هستند. البته من فقط سر کلاس هدایت و ناوبری شون رو رفتم و درس های دیگه رو نرفتم.

4 2

Ulrich
نا شناس

به لحاظ تدریس استاد بسیار خوبی هستند. اما برای استاد راهنما بودن خصوصیات خاصی دارند که در نهایت شما را از انتخاب ایشان به عنوان استاد راهنما پشیمان خواهد کرد. گاهی مهربان هستند اما دانشجو خیلی برایشان مهم نیست. مهم درس و آزمایشگاه هست که باید سر پا باشد. اگر ایشان رو به عنوان استاد راهنما انتخاب کردید، منتظر بیگاری های متعدد باشید. درس برداشتن با ایشون رو بسیار توصیه می کنم. اما انتخاب به عنوان استاد راهنما در دوره ارشد و دکتری را به هیچ وجه.

0 0

Ulrich
نا شناس

دکتر نوبهاری فوق العاده انسان متشخص و محترمی هستند. ایشون از نظر اخلاقی واقعا برای دانشجویان کم نمیگذارند‌. از هر نظر عالی. امتحاناشون سخته.

0 0

Ulrich
نا شناس

به نظر بنده، دکتر نوبهاری بهترین استاد گرایش دینامیک پرواز و کنترل در دانشکده هوافضا صنعتی شریف هستند؛ هم از نظر اخلاق، هم از نظر تدریس، هم از نظر قدرت انتقال مطالب و علمیت در موضوعاتی که تدریس می‌کنند. از برداشتن درس با ایشون خیلی مطالب یاد می‌گیرید. فقط در مورد نمره‌دهی یکم سخت گیرانه عمل می‌کنند و با توجه به حجم کاری ای که در تمرین‌ها، پروژه و امتحان وجود داره یکم سخت میشه نمره گرفت. ایشون در این سال‌های اخیر دروس «کنترل اتوماتیک»، «الگوریتم‌های مدرن در بهینه‌سازی»، «هدایت و ناوبری 1» و «دینامیک پرواز پیشرفته 1» رو ارائه می‌دهند که هر کدوم از این دروس هم به نظرم خیلی عالی تدریس می‌کنند. امیدوارم که ایشون دروس بیشتری هم برای تدریس مدنظر قرار بدهند؛ مخصوصا دروس «کنترل فازی» و «طراحی سیستم‌های کنترل».

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار بزرگوار، وقت میگذارند و بسیار با دانشجوهاشون رابطه خوبی دارند. اگر فرد تنبل یا از زیر کار در رویی باشید با ایشون اذیت میشید چون بسیار پرتلاش و سخت کوشند ولی اگر اهل تلاش و یادگیری باشید، بسیار آموزنده هستند چه درس بردارید چه اینکه استاد راهنما باشن. من هم درس با ایشون داشتم هم راهنمام بودن. بسیار دلسوزند و بسیار برای دانشجو و آیندش اهمیت قائلند. واقعا هر چی توی کار یا درس یاد گرفتم مدیون ایشون هستم و در مقاطع تحصیلی با ایشون جزو نفرات برتر (اول و دوم بودم)

0 0