تصویر استاد مسعود دربندی
مسعود دربندی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 22 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 12 )

Ulrich
نا شناس

فوق العاده باسواد . روش تدریسشون خیلی خوبه و درس رو جوری ارائه می دن که به تمام پرسش های توی ذهن یک مهندس جواب میده و آمادش می کنه برای ورود به بازار کار. یه کم تو نمره دهی سخت گیر هستند ولی دانشجویان خوب و متوسط می توانند نمرات خوبی هم بگیرند.

4 14

Ulrich
نا شناس

به لطف دستیارهای آموزشی خوبشون اوضاع بد پیش نمیره ولی از نظر تدریس افتضاح کامل، انقدر کسل کننده که میخوابی و عملا بار علمی صفر مطلق هست احتیاط کنید اگرچه اخلاق اولیه خوبه ولی اگه گذارتون پیشش بیفته و توی دامش بیفتید ... خیلی بی اخلاق اصلا براش وقتتون مهم نیست و برای یک ملاقات که میتونه ده دقیقه باشه باید ساعت ها پشت در اتاق منتظر باشید هیچ کدوم از اساتید دانشگاه چنین رفتار زشتی ندارن

13 4

Ulrich
نا شناس

افتضاح هستند، هم از نظر اخلاقی هم تدریس...

13 4

Ulrich
نا شناس

بر خلاف نظرات بعضا بی انصاف گونه دوستان که ظاهرا مشکل از خودشون هست. فوق العاده با اخلاق و با سواد هستند واین رو اکثر دانشجویان ایشان می دانند.

0 12

Ulrich
نا شناس

متاسفانه ایشان اصلا اگر از روی جزوه خود حفظ نکند خارج از آن بلد نیست. مثلا سوالی خارج از کلماتی که میگوید بپرسید موضوع را عوض میکند. همینطور اگر به میزان ارجاعات مقالات علمی ایشان مراجعه کنید 50% به خودشان ارجاع داده اند که در سایت دانشگاه شریف هم قابل روئیت است. ایشان با خوداستنادی کلا پیشرفت میکند.

10 0

Ulrich
نا شناس

افتضاح.... گول اون نظر مثبت رو نخورید. اصلا سمت ایشون نرید. چه برای درس چه به عنوان استاد راهنما. چون سر درس که هیچی یاد نمی‌گیرید، به عنوان استاد راهنما هم از شما برای پروژه‌های صنعتی خودشون استفاده می‌کنند. در ضمن برای ملاقات با ایشون هم باید یه عمر پشت در دفترشون منتظر باشید چون متاسفانه اصلا وقت شناس نیستن.

11 0

Ulrich
نا شناس

نظری دیدم مبنی بر اینکه از نکات مثبت ایشان اکثر دانشجویان ایشان با خبرهستند!. لذا ضرری ندارد در مورد ایشان از دانشجویان ایشان بخصوص دانشجویانی که چند سال با ایشان کارکرده اند(داشنجویان دکتری) تحقیقاتی به عمل آورید.

10 0

Ulrich
نا شناس

به‌جرات می‌تونم بگم یکی از بهترین تجربه‌های درسی که داشتم با ایشان بود! حس شیرین یادگیری رو واقعا میشه با ایشون تجربه کرد. سواد بالای خودشون رو به‌خوبی به دانشجویان منتقل می‌کنند. اگر به مباحثی که تدریس می‌کنن علاقه‌مند باشین، از روند کلاس کاملا راضی خواهید بود. از آن دست اساتیدی نیستند که کتاب رو روی تخته/اسلاید کپی-پیست کنن! در امر تدریس کم نمیذارن و اسلایداشونم بشدت جامع هستش. از ویژگی‌های بسیار خوب ایشان، این بود که کیفیت تدریشان با وجود مجازی شدن آموزش، افت پیدا نکرد و تقریبا در همان سطح دوران حضوری بود(ویژگی مثبتی که تعدادی از اساتید فاقد آن هستن/ بودند!)

1 4

Ulrich
نا شناس

من از دانشکده کامپیوتر هستم. کاملا اتفاقی با آقای دکتر دربندی آشنا شدم و یک جلسه هم خواستم بیام تدریس ایشون رو ببینم. واقعا لذت بردم از حضور در کلاس. با شناختی هم که از آقای دکتر پیدا کردم بعید می دونم این نظراتی که دوستان دادن درست باشه. خیلی انسان شریف و با سوادی هستن. خیلی هم خوب تدریس میکنن. حداقل برای من که از یه رشته دیگه بودم لذت بخش بود

0 4

Ulrich
نا شناس

من درس سی اف دی 1 با ایشون داشتم. شیوه تدریس خوب بود سطح تمرین ها و پروژه ها معقول. فقط پایانترم داشتیم که سطح سوالاتش راحت بود. با این حال خیلی سخت گیرانه نمره دادن و بالاترین نمره کلاس 16 بود.

1 1

Ulrich
نا شناس

افتضاح به تمام معنا سعی کنید در دام این استاد نیفتید.

4 0

Ulrich
نا شناس

فقط میتونم بگم که سمت ایشون نرید. در مقطع ارشد هم صبر کنید تا کس دیگه‌ای ارائه کنه. به عنوان استاد راهنما هم بهش فکر نکنید که عمر و زندگی‌تون تباه میشه. شاید در ظاهر استاد خوبی به نظر بیان اما سر سوزنی براتون ارزش قائل نمیشن!

2 0