تصویر استاد مسعود دربندی
مسعود دربندی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 8 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

فوق العاده باسواد . روش تدریسشون خیلی خوبه و درس رو جوری ارائه می دن که به تمام پرسش های توی ذهن یک مهندس جواب میده و آمادش می کنه برای ورود به بازار کار. یه کم تو نمره دهی سخت گیر هستند ولی دانشجویان خوب و متوسط می توانند نمرات خوبی هم بگیرند.

1 4

Ulrich
نا شناس

به لطف دستیارهای آموزشی خوبشون اوضاع بد پیش نمیره ولی از نظر تدریس افتضاح کامل، انقدر کسل کننده که میخوابی و عملا بار علمی صفر مطلق هست احتیاط کنید اگرچه اخلاق اولیه خوبه ولی اگه گذارتون پیشش بیفته و توی دامش بیفتید ... خیلی بی اخلاق اصلا براش وقتتون مهم نیست و برای یک ملاقات که میتونه ده دقیقه باشه باید ساعت ها پشت در اتاق منتظر باشید هیچ کدوم از اساتید دانشگاه چنین رفتار زشتی ندارن

3 2

Ulrich
نا شناس

افتضاح هستند، هم از نظر اخلاقی هم تدریس...

3 2

Ulrich
نا شناس

وقت ناشناس به‌گونه‌ای که باید ساعت‌ها پشت در دفترشون منتظرماند. علی رغم تنظیم زمان قبلی اصلا خوش‌قول نیستند. نمره اهرمی است در دست ایشان که برای دستیابی به مقاصدی که هیچ جنبه‌ی علمی مرتبط با درس ندارد، استفاده می‌کنند. همچنین در زمینه‌ی تدریس نیز سوادکافی و توانایی برای انتقال مطلب ندارند. اگر چه ممکن است اخلاق در برخورد اول مناسب به نظر برسد اما به‌شدت این موضوع به شدت فریب‌دهنده است و پشیمانی دارد.

1 1