تصویر استاد فریبرز ثقفی
فریبرز ثقفی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

فاجعه حتی اگه خطر 5 ساله شدن وجود داشت باهاشون ورندارید

8 1

Ulrich
نا شناس

ایشون سر کلاس نوشته های کتاب رو بر روی تخته انتقال می دند و نهایت انرژی شون رو هم برای این کار می ذارن به خصوص در انتقال اشکال و قسمت های گرافیکی. بعضی وقتا رو انتقال یه شکل انقدر وقت می ذارن که آدم شرمنده می شه. تنها در صورتی در کلاس درس ایشون شرکت کنید که خرید کتاب براتون مقدور نباشه در غیر این صورت نه وقت خودتون رو بگیرید نه وقت استاد رو!

7 1

Ulrich
نا شناس

بر خلاف همه نظرات اینجا میخوام بگم دکتر ثقفی حداقل در درس دینامیک برامون کم نذاشتن. واقعا باسواد و روال بودن. نمرم ۱۵ شد ولی راضیم چون اولا درس دینامیک به قدر کافی سنگین و ثقیل هست ثانیا خودمم تو بعضی کوییزا کم کاری کردم. اگه درس بخونین قطعا میتونین ازش بالای ۱۷ - ۱۸ بگیرین. دینامیکو فقط با دکتر ثقفی بردارین.

0 3

Ulrich
نا شناس

با ایشون دو درس داشتم. یکی درس مدلسازی و دیگری درس کنترل اتوماتیک پیشرفته(کنترل مدرن). پیشنهادات در مورد این دو درسی که با ایشون داشتم: کنترل اتوماتیک پیشرفته: اگر دکتر ثقفی درس کنترل پیشرفته رو ارائه دادند پیشنهاد میکنم که برندارید و صبر کنید ترم بعدی برید دانشکده مکانیک با دکتر الستی یا دکتر سالاریه بردارید. خود من واقعا راضی نبودم و از بقیه دوستان هم که فیدبک می‌گرفتم اونا هم راضی نبودند. کنترل مدرن درسیه که یک روند کاملا مشخصی داره و خیلی هم جذابه و میشه توش هم یادگیری حاصل بشه و هم نمره خوب کسب بشه. اما اگر با دکتر ثقفی بگیرید، شاید یه 17 بتونید بگیرید ولی خیلی در مورد یادگیری خود درس نمی‌تونید مطمئن باشید. مدلسازی سیستم‌های دینامیکی در هوافضا: این درس، خیلی درس خوب و به‌درد بخوری هستش. یک کتاب خوب در این درس تدریس میشه که روند جالبی برای مدلسازی های دینامیک پروازی ارائه میده که مطمئنا تا قبل از اون باهاش روبرو نشدید. پیشنهاد میکنم که بچه های گرایش دینامیک پرواز و کنترل و مهندسی فضایی حتما این درس رو بردارند. اگر کتاب رو بخونید و مسلط بشید و پروژه درس رو هم به تعویق نندازید، هم می‌تونید درس رو یاد بگیرید و هم می‌تونید نمره نسبتا خوبی بگیرید. موفق باشین

0 0

Ulrich
نا شناس

بنده با ایشون درس دینامیک پرواز یک داشتم و وقتی درس تموم شد و یک ماه تا پایان ترم مانده بود ایشون دوربین روشن می‌کردند و سوال می‌پرسیدند و اگه از رویه جزوه هم جواب می‌دادی قبول نمی‌کردند و حجم کاری به شدت بالا بود و در عین حال دستیار آموزشی ایشون فاجعه بود. دستیار آموزشی بسیار بی‌ادب بود و اگر ازشون سوال می‌پرسیدید می‌گفتند برید کتاب بخونید تو کتاب هست در همین حد کمک می‌کردند.

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار محترم، وقت شناسی، پاسخگو و به روزی هستند. درس مدلسازی ایشون بنظرم مهمترین درسیه که در مقطع کارشناسی ارشد تدریس میشه و بسیار در این گرایش کاربردیه. همینطور ایشون هم بسیار خوب این درس رو منتقل می کنند و پروژه درسیشون هم بسیار آموزنده و کاربردی هست. به نظرم برای همه دانشجویان ارشد باید این درس اجباری باشه. این که یک عده منفی دادن بنظرم برای اینکه خوب تلاش نکردن. چون درس بسیار سنگینیه و نیاز به تلاش زیادی داره.

0 0