تصویر استاد محمد طیبی رهنی
محمد طیبی رهنی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 15 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

نکات مثبت: تسلط به مفاهیم و انتقال آن به دانشجو، خشک و بداخلاق نیستند، عدم سختگیری در رابطه با تمارین و امتحانات نکات منفی: بی نظمی در ارائه درس، مشخص نبودن معیار نمره‌دهی (اصلا ریز نمرات و تمارین رو اعلام نمی‌کنند)، کلا به دانشجوهای خودشون بیشتر بها میدن تا بقیه، اهمیتی به وقت و برنامه دانشجو نمیدن (هنوز نمرات درسی که 3 ماه از تموم شدنش میگذره رو اعلام نکردن)

1 0

Ulrich
نا شناس

تدریس نمی کنن کلا خاطره تعریف می‌کنن یا جوک میگن در آخر هم می ندازن خیلی ها رو اصلا باهاشون برندارید

10 4

Ulrich
نا شناس

سلام به همگی دکتر طیبی فوق‌العاده انسان باتجربه و باسوادی هستن. در ضمن مؤسس رشته‌ی هوافضا در ایران هم بودن. اگه از روش تدریس ایشون خوشتون نمیاد به نظر من درس‌های قبلی رو ضعیف خوندین.

4 14

Ulrich
نا شناس

دکتر طیبی رهنی بهترین استاد گرایش آیرودینامیک دانشگاه شریف هستند. در نمره دهی یه کم سخت گیر هستند ولی کاملا منطقی و متناسب با توانایی شما نمره می دهند و امتحانات را معقولانه برگزار می کنند. پیشنهادم این است که حتما با ایشون کلاس بر دارید.

2 9

Ulrich
نا شناس

از میزان پیشرفت صنعت هوایی و فضایی کشور میتوان به سطح سواد اساتید این رشته در کشور پی برد. بقیه کشورها که متخصص از بازارشون نمیخرن!!! از دانشگاه‌هاشون بیرون میان... اما استادان کشور ما از توی "لُپ‌لُپ" در میان... باز هم اعتقادم بر این است که: پدیده فرار مغزها و رسوب نقض‌ها همچنان پابرجاست...

9 2

Ulrich
نا شناس

تمام تلاشتونو بکنید که با ایشون برندارید!!! اگه درسی بود که فقط خواستید بگذرید ازش هم با ایشون برندارید! امیدوارم تدریس نکنن دیگه :)))

2 2

Ulrich
نا شناس

((تجربه تلخ)) CFD1 پنج دقیقه درس + پنج دقیقه خاطره + ۴ دقیقه جک(بیمزه) از روی یک جزوه دستنویس بیمحتوا که گاها ناخواناس درس میدن....تدریسشونم بیشتر در حد اشاره و مقدمه بر مباحث مختلفه....به عبارتی اگر بخواید درسو یاد بگیرید بایستی کتابو خودتون بخونید. الان تمرین میدن با یه هفته ددلاین....بعد یه هفته میگذره هنوز صورت دقیق تمرین براتون ارسال نشده (یه نمونش، هفته اخر ترم صورت نصف تمارین که طی ترم گفتن ارسال شد)....صورت پروژه ها هم همینطور با کلی تاخییر ارسال میشه اونم با اطلاعات ناقص که بعد باس از طریق TA پیگیری کنید که اونم با کلی تاخیر اگر جواب بده.....در ضمن TA کلاس چیزی بلد نیس که یادتون بده حتی در حد یه الگوریتم ، به عبارتی توقعی ازش نداشته باشید. بشدت بینظم.... نمره دهیشونم افتضاح.... چندین ماه واس کنکور ارشد وقت بزاری شریف قبول شی ، بعد ترم اولی یه کلاس بگیری در حد پیام نور.....امیدوارم مدیریت گروه و مدیریت محترم دانشگاه به کیفیت کلاس ها اهمیت بیشتری بدهند. کلاس ایشون اصلا در حد این دانشگاه نیس و واس من مصیبتی بود که امیدوارم واس هیچکس رخ نده.

2 1

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس آشفتگی را داشتم. قبل از برداشتن درس خودم دنبال یادگرفتنش بودم ولی یه سری مفاهیم واقعا مشکل بودند. منصفانه بخوام بگم بعد از یک ترم وقتی به اول ترم نگاه میکردم خیلی چیزها یاد گرفته بودم. اکثر مفاهیم که مشکل داشتم رو بلد بودم. ایشون با روش تدریس و نحوه بیانش سعی در فهماندن سختترین مفاهیم به دانشجو را دارند. یکی از نقاط قوت ایشان تکرار مطالب و مفاهیم مهم در طول ترم است. تمرین زیاد میدن ولی همه این تمرین ها درک شما را از مفاهیم و مسائل به شدت بالا می بره و قطعا اگر خودتون انجام بدید چیزیهای زیادی یادمیگیرید.

0 0

Ulrich
نا شناس

تمرین های زیااااد و بی ربطی به موضوع تدریس میدادن. سرکلاس خیلی شوخی میکنن و خاطرات بی ربط تعریف میکنن اصلا موضوع درس براشون مهم نیست هرچی به ذهنشون برسه میگن و توی امتحان هم توقع دارن همه درس ها رو بلد باشین چون ممکنه از هر درسی دلشون بخواد سوال بدن توی امتحان. معیار نمره دهی مشخص نیست و هرطور بخوان نمره میدن.

0 0