تصویر استاد کریم مظاهری
کریم مظاهری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

من درس جریان لزج با ایشون داشتم کاملا دیدمو نسبت به سیالات عوض کردن.حتما با ایشون درسو بردارید .امتحانم روتین بود اگه تمرینارو خودتون حل کنید اصلا برای امتحان به مشکل بر نمی خورید.ولی حجم تمرینا خیلی زیاده.

4 7

Ulrich
نا شناس

آیا منصفانه است که در بهترین دانشگاه این کشور استادی که دارای سو پیشینه ای از لحاظ اخلاقی و تعلیق یک ساله است همچنان در حال تدریس باشد؟ آیا خانم های کلاس ایشان احساس امنیت میکنند؟ جواب متولیان دانشگاه به این موضوع خطیر چیست؟

10 4

Ulrich
نا شناس

من خیلی چیز از ایشون یاد گرفتم. ممنون

3 5

Ulrich
نا شناس

باهاش درس داشتم که خیلی بد تدریس میکرد. اما جدای از اون واقعا جای سوال داره که چطور استادی که سابقه اخراج از دانشگاه به دلیل مسائل اخلاقی رو داره و اعتراضاتی علیه اش شکل گرفت و چندین نفر به رییس دانشگاه و غیره مکاتبه کردن، از سال قبل برگشته و داره دوباره تدریس میکنه تو دانشکده و دانشجوی ارشد و دکتری میگیره؟ مگه با اخراج و بعدش تعلیق و برگشت ایشون مسئله فراموش شده یا ما یادمون میره؟

9 3

Ulrich
نا شناس

من این ترم درس سی اف دی 2 با ایشون داشتم. ایشون از نظر کیفیت تدریس و اخلاق و سواد بی نظیر هستن و فوق العاده استاد خوبی هستن. ایشون حتی شماره شون رو داده بودن که اگر سوال داشتیم و سوال مون ضروری بود زنگ بزنیم بپرسیم. درس سی اف دی 2 که فوق العاده درس سنگینی هستش رو ایشون به راحتی تدریس کردن و کاملا متوجه شدیم. حتما با ایشون درس بردارید.

2 0

Ulrich
نا شناس

بسیار آدم منطقی و با علمی هستن و ازشون چیزهایی یاد میگیرید که کاملا کاربردی و مورد نیاز هست و کاملا به روز مطالب رو منتقل می کنند. پیشنهاد می کنم حتما باهاشون درس بردارید.

2 1

Ulrich
نا شناس

از نظر علمی عالی ولی اخلاقی صفر متجاوز به دانشجو!!! هم به خود دانشجو هم به حق دانشجو. من پسرم ولی این به حق من تجاوز کرد چند سال پیش به یه دختر هم تجاوز کرده بود ولی اینقدر کلفته برگشته. ببین همه چی علم نیست آدم با علم بی شعور کثیف هم داریم. انتخاب با شما

0 1

Ulrich
نا شناس

من درس جریان لزج در ترم اول 1401 باهاشون داشتم و نمرم 18 شد. خیلی خوب تدریس میکنن و با تسلط کامل به جزوشون میتونین درس رو پاس کنین. ولی متاسفانه سخت گیرانه نمره دادند و در نهایت افرادی که در کلاس خیلیییی فعال بودند با نمره های اولیه 14،15 نمره شان تا 17 افزایش پیدا کرد که به نظر من رفتار عادلانه ای نیست. بنابراین اگر از دانشجوهایی هستین که زیاد سرکلاس اظهار حضور میکنن با ایشون درس بردارید.

1 0

Ulrich
نا شناس

من ترم بهار 1402 با دکتر مظاهری درس CFD2ّبرداشتم. دکتر مظاهری دانشجوی دکتری Philip Roe در دانشگاه میشیگان آن اربور بودند(فیلیپ رو مبتکر روش Roe و کلا دانشگاه میشیگان آن اربور در بحث CFD تراکم پذیر پیشرو بوده از قدیم الایام) ایشون فوق لیسانس ریاضیات کاربردی و محاسبات علمی(Scientific computation) دارند. من خودم قبل از اینکه درس CFD2 رو با ایشون بردارم حدود 5سال کار CFD و احتراق انجام داده بودم. به جرات میتونم بگم که ما در ایران تو حوزه سیالات و CFDبالاتر از دکتر مظاهری نداریم. من برای درس CFD2کتاب Rieman solvers and numerical methods for fluid dynamicsتالیف Eluterino Toro رو می خوندم. جالب تر اینجاست که جزوه کلاسی دکتر مظاهری از اون کتاب Toro هم بهتر بود. کلاس ما ساعت 3تا 4.5 عصر بود. با بچه ها صحبت می کردیم که به محض اینکه وارد کلاس می شدیم چشم بهم می زدیم کلاس تموم می شد. حقیقتا تا اخر عمرم کلاس CFD2تو ذهنم میمونه که برای من انگار تو بهشت بودم اون ساعت. و اما کلاس ما 4 تا پروژه سنگین داشت که اگه این پروژه ها رو درست انجام بدین واقعا مطلب ناگفته ای باقی نمی مونه. در یک کلاس به بچه های شریف و بقیه کسایی که قصد دارن جریان تراکم پذیر کار کنن شدیدا توصیه میکنم که با ایشون درس بردارید. فقط حجم کاری کلاس CFD2 به شدت بالاست و زمانی این درس رو بگیرید که ترمتون خلوت باشه،بچه های ارشد ترم4 که نهایتا دو درس دارن چون این درس بالای 95درصد زمانی که در طول ترم کار می کنید رو باید به این درس اختصاص بدین و اینکه حتما قبل این کلاس باید ++Cیا Fortran کار کرده باشین. افتخار شاگردی دکتر مظاهری تا اخر عمر تو ذهن من هست.

1 1