تصویر استاد کریم مظاهری
کریم مظاهری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

من درس جریان لزج با ایشون داشتم کاملا دیدمو نسبت به سیالات عوض کردن.حتما با ایشون درسو بردارید .امتحانم روتین بود اگه تمرینارو خودتون حل کنید اصلا برای امتحان به مشکل بر نمی خورید.ولی حجم تمرینا خیلی زیاده.

3 6

Ulrich
نا شناس

آیا منصفانه است که در بهترین دانشگاه این کشور استادی که دارای سو پیشینه ای از لحاظ اخلاقی و تعلیق یک ساله است همچنان در حال تدریس باشد؟ آیا خانم های کلاس ایشان احساس امنیت میکنند؟ جواب متولیان دانشگاه به این موضوع خطیر چیست؟

7 3

Ulrich
نا شناس

من خیلی چیز از ایشون یاد گرفتم. ممنون

2 4

Ulrich
نا شناس

باهاش درس داشتم که خیلی بد تدریس میکرد. اما جدای از اون واقعا جای سوال داره که چطور استادی که سابقه اخراج از دانشگاه به دلیل مسائل اخلاقی رو داره و اعتراضاتی علیه اش شکل گرفت و چندین نفر به رییس دانشگاه و غیره مکاتبه کردن، از سال قبل برگشته و داره دوباره تدریس میکنه تو دانشکده و دانشجوی ارشد و دکتری میگیره؟ مگه با اخراج و بعدش تعلیق و برگشت ایشون مسئله فراموش شده یا ما یادمون میره؟

7 2

Ulrich
نا شناس

من این ترم درس سی اف دی 2 با ایشون داشتم. ایشون از نظر کیفیت تدریس و اخلاق و سواد بی نظیر هستن و فوق العاده استاد خوبی هستن. ایشون حتی شماره شون رو داده بودن که اگر سوال داشتیم و سوال مون ضروری بود زنگ بزنیم بپرسیم. درس سی اف دی 2 که فوق العاده درس سنگینی هستش رو ایشون به راحتی تدریس کردن و کاملا متوجه شدیم. حتما با ایشون درس بردارید.

0 0