تصویر استاد سید ابولفضل مطهری
سید ابولفضل مطهری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 27 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

درس جالبی است ولی فکر کنم مثلاً انجام دادن تمرین‌ها و درس خواندن نمره منفی داشته باشد! چون آنهایی که انجام نداده بودند آخرش نمره بهتری گرفتند.

2 3

Ulrich
نا شناس

دکتر مطهری سواد خیلی زیادی دارن وشهود خیلی خویی نسبت به آمار می‌دن. تمرین‌های درس مبتنی بر سطح دانشجوهاس و فشار ملایمی داره. من آمار رو باهاشون پاس کردم و واقعم راضی‌ام.

1 2

Ulrich
نا شناس

متاسفانه با وجود این‌که خیلی می‌شنویم ایشون یکی از اساتید بسیار قوی و باسواد دانشکده هستند، در دو درس جبر خطی و آمار و احتمال که باهاشون داشتم خلاف این قضیه به من ثابت شده و یا حداقل قدرت انتقال مطلب را نداشته‌اند. در مورد این دو درس هر چه یاد گرفته‌ام با تلاش خودم بوده و کلاس ایشون هیچ تاثیری در یادگیری من نداشت. همچنین این دو درس از معدود کلاس‌های نامنظم دانشکده‌ام بوده‌اند. ولی تی‌ای‌های قوی و در نتیجه تمرین‌های با کیفیتی دارند.

2 1

Ulrich
نا شناس

خود استاد نمیدونه میخواد چی درس بده!!! هیچی ازش یاد نمیگیرید و تهش هم نمره خوب نمیده. وقتتون رو الکی هدر ندید.

3 1

Ulrich
نا شناس

به شدت بی برنامه و بی نظم. تبعیض زیاد بین دانشجویان پسر و دختر! برگه تصحیح نمیکنه خودت رو صدا میزنه که هر سوال رو توضیح بده چی نوشتی و بر اساس اون نمره میده. اگر جواب اخر درست بود نمره میگیری اگر نه هیچی از نمره رو بهت نمیده! خیلی هم زشته که وقتی ازت میخواد در مورد برگه ات توضیح بدی در یک فضای خصوصی نیست از من جلوی یه غریبه توضیح میخواست! میان ترم رو گروهی برگزار کرد و از هر کسی شفاهی یکی دو تا سوال پرسید! این احمقانه ترین شیوه تدریسه! یکی از بدترین درسهایی بود که تو زندگیم داشتم!

0 1

Ulrich
نا شناس

متاسفانه راضی نبودم تا آخرین روز ممکن ثبت نمرات و تصحیح پایانترم طول کشید اگر با سبک کاریشون راه بیاید میتونید حتی 20 هم بگیرید. ولی کلاسها خسته کننده و خواب آور هست و تمرینها هم کم نخواهد بود. در تصمیماتشون زیاد تعادل ندارند..

0 0