تصویر استاد امیررضا خوئی
امیررضا خوئی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 25 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 8 )

Ulrich
نا شناس

بسیار مسلط به دروس تخصصی خود میباشند. با انرژی و وجدان کاری بالا تدریس میکنند. در ضمن ایشان جزو معدود اساتید ممتاز کشوری میباشند

2 4

Ulrich
نا شناس

درس مکانیک جامدات 1 رو خیلی خوب بلدن اما امان از امتحان هاشون که نه شبیه جزوس نه تمرین ها و سطح امتحانشون هم سخته جوری که با دو نمره نمودار تعدادی از بچه ها افتادن در کل اگه نمره خوب میخواید خیلی باید تو طول ترم از روی منابع مختلف بخونید و البته ارزششو داره چون درس مهمی هست.

3 1

Ulrich
نا شناس

بسیار با سواد، به روز، جدی در تدریس و امتحان و البته انسانی بزرگوار و با شخصیت و مودب... اگر جذابیت درس خواندن و پژوهش در دانشگاه صنعتی شریف (به معنای واقع کلمه) را میخواهید درک کنید با ایشان درس و پایان نامه بگیرید. مطمئنا در انتهای کار راضی خواهید بود.

0 3

Ulrich
نا شناس

استاد بدی نیستن،با حوصله درس میدن ولی امتحان و تمرین هایی که از بچه ها میگیرن خیلی خیلی سطح بالایی داشت،من سال۹۹ به صورت مجازی با ایشون مکانیک جامدات۱ داشتم،من۱۳ شدم و میانگین کلاس۱۲.۵ شد ولی برای بقیه کلاس های استاد های دیگه میانگین معمولا ۱۵ یا۱۶ بود،امتحان ها واقعا سطحشون خیلی بالا بود،وچون مجازی بود ما با دوربین باز امتحان و کوییز میدادیم و با شرایط حضوری هیچ فرقی نداشت.استادی هستن که برای دانشجو واقعا در کلاس وقت میزارن و انتظار دارن در ازای وقتی که میزارن نتیجه ببینن.

2 0

Ulrich
نا شناس

دکتر خویی، رزومه بسیار تاثیر گذاری دارند ولی تجربه بنده در عمل متفاوت بود. ایشان بسیار باسوادند ولی لهجه غلیظ اصفهانی داشته و بسیار سریع صحبت می کنند که برای بنده غالبا قابل درک نیست و فرضشان این است که همه، همه چیز را بلدند. همچنین، ظاهرا بسیار درگیر کارهایشان هستند. به عنوان مثال، بنده جهت ملاقات و مشاوره برای چهارشنبه ساعت ۱۲ از ایشان وقت گرفتم؛ در روز موعود تا ساعت ۱۴:۳۰ منتظر ماندم ولی ایشان نیامدند.

2 0

Ulrich
نا شناس

پیشنهاد اکید میکنم با ایشان درس اخذ نکنید. حجم کاری فوق العاده بالاست، امتحان از مباحث آخرین جلسه هست، که عمدتا این مباحث توسط دستیار تدریس میشه و نه خود استاد؛ میانگین نمره کلاس ایشان نسبت به گروه مشابه تقریبا 2 الی 3 نمره پایین تر است؛ نظر دانشجو برای ایشان اصلا اهمیت ندارد؛ آزمون های آنلاین رو تمام مدت با وبکم روشن برگزار میکنن و حتی حق مشاهده صفحه لپ تاپ رو هم نداریم! میتوان گفت اصل درس توسط دستیار تدریس میشه، اما در ترم جاری متاسفانه دستیار همکاری خوبی با دانشجویان نداشتن و شیوه تدریس و اسلایدهاشون هم فوق العاده گنگ و نامفهوم بود. حدود 25 درصد از دانشجوها بعد از میان ترم اول، مجبور به حذف درس میشن. هر هفته کوییز میگیرن و درصد بالایی از نمره نهایی از همین کوییزها شامل میشه.

3 0

Ulrich
نا شناس

خیلی برای دانشجو ارزش قائل نیستن... سوادشون بالاست ولی خیلی قدرت انتقال مطلب رو به همه دانشجوها ندارن! در واقع خودتون باید یکم IQ بالایی داشته باشید تا بتونید حرف هاشون رو بفهمید و اگر نتونید هم در نهایت نمره خوبی نمی گیرید... در مورد امتحانشون هیچ توضیحی نمیدن و معمولا هم امتحان های خیلی سختی می گیرن جوری که از 4 ساعت 3 ساعت فقط زل زدی به سوالا!

0 0

Ulrich
نا شناس

دستیار آموزشی درس بیش از حد به دانشجویان سخت میگیرد و معیار سنجش عملا دستیار آموزشی است و تمامی امتحانات، تمارین و پروژه‌ها (4 پروژه برای یک درس!) توسط دستیار آموزشی طراحی و سنجیده می‌شوند که بسیار نامتعارف بوده و سبب فشار کنترل نشده بر دانشجویان می‌شود. توجیه دستیار ایشان نیز برای این امر، نیاز استاد به دانشجوهایی است که در شرایط سخت بتوانند بازدهی بالا داشته باشند!!! در آخر تا زمانی که دستیار آموزشی بجای استاد تصمیم میگیرد، گرفتن درس با ایشان را پیشنهاد نمیکنم.

0 0