تصویر استاد محمد مهدی احمدی
محمد مهدی احمدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

خیلی خیلی با نظم بود برنامه هاشون. تمرین هایی که میدادن خیلی فکر شده و خوب بودن. من که درس رو خیلی خوب یاد گرفتم اخلاقشون هم خیلی خوبه.

2 1

Ulrich
نا شناس

بهترین استادی که در طول دوران دانشجویی داشتم هرچقدر از منظم بودن و خوش اخلاق بودن این استاد بگم کمه کلاس های درس بسیار شیرین و عالی ای رو داشتند.همچنین به دانشجو و درس بسیار اهمیت میدادند

2 1

Ulrich
نا شناس

اگه سر کلاس گوش بدید درس رو تا حد خوبی یاد میگیرید تمرین داشتن که امتیازی بود ولی سخت. سر کلاس فعال باشید. حضور غیاب نداشت کلا. متلب رو هم تی ای ایشون درس دادن یه پروژه سنگین داشت اخر ترم سیاست نمره دهی کاملا واضحه و امتحان میانترم متوسط ولی پایانترم سخت و چند بخشی داشتن. در اخر هم نمودار میزنن (احتمالا با توجه به فعالیت).

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد با اخلاق و خوبی هستن ولی به برای تحصیلات تکمیلی اصلا مناسب نیستن ایشون چون مطالب رو سطحی و موردی ارایه میدن و شما فهم پایه ای و اصولی از مطالب رو نخواهید داشت و بعدا باید خودتون دوباره از پایه شروع کنین تا موضوع درس رو بفهمین

0 0

Ulrich
نا شناس

فوق العاده استاد خوش اخلاقی هستند و واقعا به دانشجو احترام میذارن و براشون مهمه که درس رو فهمیده باشید بعد میرن سراغ مطلب بعدی... وقتی درس رو با ایشون برمی داشتم خیلی می ترسیدم که چیزی یاد نگیرم و مجبور به حذف یا گرفتن نمره پایین باشم ولی در نهایت نمره ام خوب شد و درس رو هم انقدر با دانشجوها تکرار می کنن و با خودتون پیش میرن که کامل یاد می گیرید... اگه درس باهاشون برندارید پشیمون میشید!

0 0