تصویر استاد علینقی مشایخی
علینقی مشایخی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

انصافاً کلی چیز یاد می‌گیرید از ایشون، درس زندگی

1 2

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید دانشکده، پدر دانشکده است به هرحال، ولی نمره خوب گرفتن تو درساش کار آسونی نیست ابدا.

5 0

Ulrich
نا شناس

آقای دکتر مشایخی استاد بسیار خوبی هستند. ایشان به لحاظ کیفیت تدریس، دانش و تسلط بر مباحث، تجربه در سطح بسیار بالایی قرار دارند. از ایشان تنها دانش کسب و کاری یاد نمی گیرید. درس زندگی هم می دهند. حضور در کلاس ایشان برای دانشجویان تجربه مغتنمی است. البته در کارهای پژوهشی به این علت که بسیار سرشلوغ هستند کمک شایانی به شما نمی کنند. اما تجربه یادگیری از ایشان و دانشجوی ایشان بودن حتما باعث افتخار خواهد بود.

0 1

Ulrich
نا شناس

اون چه که ازشون یاد گرفتم واقعا بخشی از دید من رو تغییر داد، که خب به یه حوزه ی خاص یا زمان خاص محدود نمی شه و حس می کنم که هم همین حالا و هم در آینده می تونم مسائل مختلف رو باهاش بهتر ببینم و تحلیل کنم که برای من خیلی ارزشمنده. این رو هم باید اضافه کنم که به نظرم به معنی واقعی کلمه استاد و الگو هستن و می شه ازشون درس زندگی گرفت!

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد باحال! درس با ایشون به آدم insight میده و این نیس که بگی فلان چیز و فلان چیزو الان میتونم بعد کلاس براتون بگم، قدرت فکر و تحلیل میده. به دانشجوها اهمیت می‌دن و سعی می‌کنن باور تونستن رو توشون تقویت کنن.

0 1

Ulrich
نا شناس

درس معلم ار بود زمزمهٔ محبتی, جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را تدریس و منش زندگی ایشون باعث شده من از روز آشنایی با ایشون راه آکادمیک و زندگی خودم رو تا به امروز (5 سال) بهبود بدم. عشق به درس رو من در درس ایشون تجربه کردم. براشون عشق و برکت آرزومندم.

0 2