تصویر استاد علیرضا فیض بخش
علیرضا فیض بخش
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

۱۲ نمره درس، مربوط به پروژه گروهی است که مطلبش ارتباطی با درس ندارد و هدف یادگرفتن خواندن و نوشتن مقاله است. انتظار دارند که هر جلسه مطالبی که در کلاس گفته می شود کامل رویش مطالعه و سرچ شود و کلا انتظار درس خواندن زیاد از دانشجو دارند. اما استادی بسیار شوخ طبع و با انرژی هستند که درس را بسیار شیرین ارائه می دهند.

3 0

Ulrich
نا شناس

ارائه و قدرت انتقال مطالب بسیااار فوق العاده. بسیار بعید است در طول ترم یک بار به ساعتتان نگاه کنید...

2 0

Ulrich
نا شناس

کلا فقط استاد شوآفه همین وگرنه که نه درس درست حسابی می ده نه امتحانش معلومه از کجاست این خانم عربشاهی هم اصلا رحم نداره از هر کی خوشش بیاد نمره میده!!!

0 1

Ulrich
نا شناس

خب وقتی فعال نباشی، تمرینا رو جدی نگیری، میفتی. به خاطر اینکه نمره این درس از ۱۱۰ نمره‌س و بعد از بیست حساب میشه که معمولا تا ۲ و نیم نمره، نمره اضافه هم داره. استاد بر حسب انرژی ای که از شما می‌گیره، بیشتر با شما ارتباط برقرار میکنه مسئله تبعیض اصلا نیست. وقتی همش غایب باشی و درسو گوش ندی، خود به خود حساسیت ایجاد میشه. ولی با همه شوخی میکنه، سر به سر همه میذاره و حسابشم حسابی به حضور غیاب هست حتی وقتی حضور غیاب نمیکنه وو کلاس ۴۰ نفره. تمریناش خیلی زیاده میگم دیگه ذره ذره ذره جمع میشه. به نظرم کلی چیط تو کلاس یاد میگیری. مهارت‌های نرمی که توی درس خشک دانشکده بهت یادش نمیدن. اگر باهاش ارتباط بگیری، کلی به یادت هست. دلسوزه، میخواد همه جوره کمک کنه یاد بگیری و ارتقا پیدا کنی. ولی خب به هرحال من یه درس بیشتر نداشتم و سابقه کار با تیم‌شون رو هم داشتم. استاد متفاوتیه دیگه کلا. از لحاظ حق کشی هم عادلانه بخوایم بگیم، حق کسی تقریبا از بین نمیره و اینقد کلاس نمراتش تقسیم شده که تو با یه بار تاخیر و بد شدن نمره، نمرت کم نشه. اگر نمره کلی کم شده ربط پیدا می‌کنه به مجموع فعالیت. حالا من الان که دارم نظر میدم هنوز نمره مو نگرفتم ولی بابت زحمتی که کشیدم احساسم لینه بیست بشم. ولی واقعا نمرش مهم نیست کلی چیز یاد گرفتم و با ادمای مختلف آشنا شدم

0 0