تصویر استاد آرش خلیلی نصر
آرش خلیلی نصر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 24 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 11 )

Ulrich
نا شناس

استاد بسيار مهرباني است و برخورد بسيار مناسبي با دانشجويان دارد.

4 0

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید دانشگاه می باشند که با شیوایی کلام و ارائه عالی باعث جذابیت و فهم آسان درس می شوند و یکی از دغدغه های اصلی ایشان این است که دانشجویان قبل از خارج شدن از کلاس کاملا درس را متوجه شده باشند و با پروژه های کاربردی که در آخر ترم از دانشجویان درخواست می کنند، باعث می شوند دانشجویان تمامی مطالبی را که در طول ترم آموزش دیده اند به طور کاربردی استفاده کنند و نمره دهی ایشان کاملا بر روی انصاف و به طور واضح با توجه به توضیحات ابتدای ترم می باشد.

3 0

Ulrich
نا شناس

برداشتن درس برنامه ریزی استراتژیک باعث شد گرایشم رو از مالی به استراتژی تغییر بدم و این مسئله مرهون جذابیت استراتژی و وسعت اطلاعات و شیوایی بیان ایشون بود. جوان بودن ایشون باعث بروز بودن اطلاعاتشون در حوزه استراتژی هست و مجموعا برداشتن درس با دکتر خلیلی رو توصیه میکنم.

5 0

Ulrich
نا شناس

عالی و مسلط به مباحث استراتژی و روش تحقیق. اخلاق حرفه ای بالا و خونگرم و دلسوز

4 0

Ulrich
نا شناس

آقای دکتر خلیلی بسیار استاد با سواد و با اخلاقی هستن. بهینه ترین استادی که تا حالا داشتم. از لحاظ علمی که سرآمد هستن؛ کتاب و مقاله ها و همکاری های ایشون با اساتید بزرگ ایرانی و خارجی - مثل رابرت گرنت - گواه بر این مدعا هست. از لحاظ قدرت بیان هم نقص ندارن واقعا. با وجود سن کمی که دارن، تجربه کاری بسیار زیادی دارن و همین باعث شده کلی مثال واقعی توی بخش های مختلف درس از نمونه های ایرانی بزنن که قبلا باهاشون همکاری داشتن. همین سن کم باعث شده که به راحتی بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد و سوال پرسید ازشون. بیرون از کلاس خیلی وقت میذارن برای دانشجو، و هر کمکی که ازشون بربیاد رو واقعا دریغ نمیکنن. سیستم نمره دهی بسیار شفاف و عادلانه ای دارن. در کل این استاد واقعا بی نظیره. براشون آرزوی موفقیت دارم.

0 0

Ulrich
نا شناس

استادي است كه به زبان ساده مطالب پيچيده را آموزش مي دهد.

2 0

Ulrich
نا شناس

بنده دروس مختلفی رو با ایشون داشتم در دانشکده، بطور کلی استاد بسیار دلسوز، باسواد و خوش برخوردی هستند و برای وقت دانشجو ارزش قائلند. علاوه بر تسلط در درس استراتژی، درس روش تحقیق رو بسیار عالی درس میدن و به همه توصیه میکنم این درس رو بردارن چون دید خیلی خوبی از مفهوم علم و تحقیق به دانشجو میده، مخصوصا برای کسانی که پایان نامه دارند خیلی مطالبی که ایشون میگن بدرد میخوره.

2 0

Ulrich
نا شناس

شاید سن کمی داشته باشد ولی باهوش و با پشتکار است و سعی می کند تا ذهن دانشجو را با پاسخ مناسب توسعه دهد. بالاخره همه اساتید مسن و باتجربه هم روزی جوان بودند که البته ایشان بی تجربه نیست و در کسب و کارهای مختلف کار کرده است.

2 0

Ulrich
نا شناس

يكى از بهترين اساتيد دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه شريف از نظر اشراف به درس و نحوه ارائه دروس و شيوه بيان و استفاده از متدها و شيوه هاى نوين آموزشى و از همه به روز بودن و ارتباط درس به ترندها و مسايل روز.

2 0

Ulrich
نا شناس

تسلط بالاى ايشون به مطالب روز در حوزه استراتژيك باعث شده كه مباحثى از اين درس كه پيچيده هستند، با زبان ساده و قابل فهم تدريس بشن. در ضمن برقرارى رابطه خوب با دانشجو هم كيفيت كلاس رو دوچندان كرده بود.

2 0

Ulrich
نا شناس

در زمینه استراتژی بسیار مسلط هستن ولی به نظر من ذهن منظمی در انتقال مطالب ندارن، یک عالمه مطلب خوب رو میریزن رو میز ولی سر و تهش زیاد معلوم نیست

0 0