تصویر استاد سارا بانکی
سارا بانکی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

دکتر بانکی بسیار استاد خوش‌برخورد و مهربانی است زیاد سختگیر نیست. شخصیت آکادمیکی دارد و تجربه عملی خیلی زیادی ندارد. روش‌های نمره دادن خیلی واضح و مشخص است. در کل توصیه میشود!

1 1

Ulrich
نا شناس

بسیار ضعیف در ارائه مطالب هستند. هنوز موقع ارائه دادن استرس دارن. اصلن روی درس مسلط نیستند و به دفعات پیش میاد که جواب قانع کننده ای ندارن به سوالات دانشجوها بدن. بدون تجربه کاری هستن. واقعن نه در حوزه مذاکره و نه در حوزه رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی نه مطالعات کافی دارند و نه تجربه کافی. بار ها پیش میاد که به راحتی از اسلایدا میگذرن. حیفه که درس خیلی مهم رفتار سازمانی و منابع انسانی رو با دکتر علوی نگذرونین که دقیقن نقطه مقابل ایشونن.

0 0

Ulrich
نا شناس

کلاس دکتر بانکی شاید خیلی concept عجیب و غریبی نداشته باشه و اغلب اش همون مطالب کتاب باشه، ولی خب توی چارچوبی ارائه اش کردن که به ذهن من یه ساختار داده و دقیقا می دونم که کدوم مطلب به کجای این ساختار مربوط می شه. در واقع وقتی با یه مساله تو حوزه رفتار سازمانی رو به رو می شم می فهمم که کدوم باکس از مباحث رو باید توی ذهنم بیارم و این برای من ارزشمنده. کلاس هم گاهی ممکنه کسل کننده شه، ولی دکتر بانکی ایده های مختلفی رو پیاده می کنن، از تحلیل case گروهی، دیدن Ted و ... که کلاس رو جذاب کنه!

0 0

Ulrich
نا شناس

ببینید اگه می خواهید برید پاس بشید و زیاد سختی نکشید باهاش بردارید. به جای کیس شرکت و سازمان هم براتون از 3 تا بچه اش تعریف می کنه کلا خانم خوبیه

0 0