تصویر استاد رسول جلیلی
رسول جلیلی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

سوالهای امتحان از جزوه بود ولی مثلاً چند تا حل‌کردنی هم داشت. نمونه سوال یا تمرینی نداشتیم. پروژه‌اش را با سی نمی‌شود انجام داد اما مثلاً در صورت تمرین نوشته با هر زبانی. (گول نخورید فقط با جاوا می‌شود.) مطالب درس منتقل می‌شد و توضیح هم خوب می‌دادند. از تجربیات کاری خودشان هم می‌گفتند که جالب بود. از ارائه‌های بچه‌ها سوال داده بودند و مثلاً یکی از سوالها از مطلبی بود که آخرش ارائه دهنده و استاد سرش به تفاهم نرسیده بودند. من نرفتم اعتراض در نتیجه نمی‌دانم که آن سوالها را چطوری نمره داده بودند.

1 1

Ulrich
نا شناس

واقعا انسان بزرگی هستن... اخلاقشون و تدریس و نمره‌دهیشون هم عالیه...

1 6

Ulrich
نا شناس

یعنی از درسی که این استاد ارائه میده (سیستم عامل پیشرفته) مزخرف تر نیست! اسلاید ها رو که هر کدومش رو یکی از دانشجوها ظاهرا درست کرده (چون هر اسلاید یک تم و یک رنگ و یک قالب و نگارش مجزا داره!) تازه پر از غلط و مشکل آخرین اسلاید هم که دست نویس با دست خط بد هستش! نمره دهی هم کاملا براساس پارتی بازی هست، هر کی آزمایشگاه امنیت باشه (علیرغم کم کاری و ...) نمره اش خوب و باقی داغون به شدت هم خواب آوره کلاس همچنین تمرینات مزخرف و چرت که حل تمرین ها براساس رفاقت نمره میدن از طرفی طبق ادعای استاد، خود استاد هیچ دخالتی در نمره نمی کنه و کلاس رو کنترات واگذار کرده به حل تمرین! اصلا توصیه نمیشه برای درس برداشتن!

2 0

Ulrich
نا شناس

اگر دخترید و حجاب خوبی ندارید به احتمال خوبی نمره‌تون کم میشه! اگر هم پسرید و با دختر دیده بشید هم همینطور. کلا این شکلیه که تو امتحانا میرید همه مثل هم می‌نویسید بعد یهو بعضیا خیلیی بالا میگیرن بعضیا خیلی پایین هیچ‌وقتم معلوم نمیشه چرا. اول ترم به ما گفتن پروژه ۶ نمره‌اس و واقعا هم سخت و وقتگیر بود یک دفعه آخر ترم شد ۳ نمره. کلاس فوق العاده تم عقیدتی و سیاسی داره و حتی مثالای درسم هم به این مسائل مربوطه و برای بعضیا غیرقابل‌تحمله حتی افراد مذهبی. اصلا اصلا اصلا توصیه نمیشه حتی اگر باعث شه فارغ التحصیلیتون عقب بیفته. میتونم بگم بدترین اشتباه دوران کارشناسی من و خیلیای دیگه بوده.

2 0