تصویر استاد رضا روستاآزاد
رضا روستاآزاد
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 8 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

اعتقادات مذهبی ش در سنجش دانشجو نقش عمده داره و کسانی که هم سو باهاش فکر می کنن، از همون ابتدا می تونن به گرفتن نمره ی خوب، ازش امیدوار باشن!!! بسیار مغرضانه عمل می کنه و از اختیارش برای نمره دادن، به عنوان سلاحی برای تمجید / انتقام از دانشجویی که ازش خوشش اومده/نیومده استفاده می کنه. جزو بدترین خاطرات زندگی من، گذراندن درس با این شخص هست.

3 3

Ulrich
نا شناس

نمره ی کسب شده در درس این استاد ربطی به توانایی دانشجو در درس ندارد و فقط بیانگر نظر استاد در مورد دانشجوست. همچنین درس دادن ایشون بسیار نادقیق است و از جزوه ای مربوط به حدود بیست سال پیش درس می دهند و با اینکه علاقه ی زیادی به تخمین زدن و دید مهندسی دارند توانایی ایشان در این امور بسیار پایین است. همچنین اگر احساس کنند که دانشجویی مغرور است نمره ی بسیار بدی به او خواهند داد، با این حال معمولا نمره ی زیر 10 به کسی نمی دهند.

2 1

Ulrich
نا شناس

بسیار باشخصیت و قابل احترام، ایشون دید مهندسی رو به مهندس اعطا میکنن

4 3

Ulrich
نا شناس

یک مهندس ...

1 2

Ulrich
نا شناس

سر کلاس معمولا درباره موضوعات فنی-مهندسی مختلفی صحبت میشه و مطالب زیادی رو میشه از ایشون یاد گرفت؛ تجربه های مختلف و زیادی دارند و به شدت به دانشجو اهمیت می دهند و نسبت به دانشجو دلسوزند.

1 0

Ulrich
نا شناس

استادی دلسوز که به شدت به دانشجو اهمیت می داد، به دانشجو اعتماد به نفس می داد، با نهایت احترام و محبت رفتار می کرد و تقریبا همیشه در دسترس بود.

0 0