تصویر استاد محمد رضا ذوالقدری
محمد رضا ذوالقدری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

استاد بدون در نظر گرفتین شرایط سخت برای دانشجویان و با مشخص نبودن بارم بندی درس کیفیت کاری بسیار پایینی را ارایه کردند.

0 0

Ulrich
نا شناس

آدم محترمی هستن. ولی انعطاف پذیرشون پایینه. لودشون زیاده ولی معمولا قبول می کنن ددلاین رو تمدید کنن. کوییز و امتحانشون آسونه. چندان درکی از احساسات دانشجوها ندارن و این گاهی آزاردهنده است. تدریسشون هم زیاد جالب نیست. در مجموع نمره تون ممکنه بد نشه ولی خیلی خوب هم یاد نمی گیرید.

0 0

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد غیر منعطفی هستن که هیچ درکی از شرایط آموزش مجازی نداشتند . کلاس شون خیلی خسته کننده هست . در طول ترم درس مهندسی برق حدود نه تا تمرین دادن که براشون هم خیلی مهم بود البته روی ددلاین هم حساسن . در ضمن رفتارشون هم خیلی بچه گانه هست به خصوص روش حظور و غیابشون .

0 0

Ulrich
نا شناس

بنده اولین ترم حضوری بعد از دوران کرونا در ترم پاییز باهاشون داشتم نظرم رو میگم. به نظرم ایشون استاد کاملا منطقی و با اخلاق و محترمی هستن. در کلاسشون سعی میکنن خیلی خوب، کامل و با جزییات درس رو توضیح بدن و برای جواب دادن به سوالات کم نمیگزارن. حتی شده بود 20 دقیقه بعد از کلاس میموندن و جواب سوال میدادن. به نظرم ایشون دانشجوی هایی که خیلی علاقه به درس نشون میدن، پیگیر هستن و سوال میپرسن رو طبیعتا حس بهتری بهشون دارن و در جواب دادن به سوالات و توضیح دادن اصلا کم نمیگزارن. در کلاس حضوری هم استاد نسبتا راحتی بودن و کلاس خیلی خشک نبود و ایشون آدم خشک و عصا قورت داده ای نبود. لود درس بالا هست اما خب پروژه پایانی نداره. تمرین های طول ترم و تمرین های شبیه سازی داره که حجمش زیاده اما اگه با روند تمرین ها بیاید جلو و حل کنید برای امتحان میان ترم و پایان ترم کارتون راحته و اونجا اذیت نمیشید. در مورد ددلاین تمرین ها هم تا حدودی با دانشجو راه میان و ما چند مرتبه ددلاین رو عقب انداختیم. امتحان میان ترم و پایان ترم سطحش از تمرین های درس پایین تر هست و اگه تمرین ها رو خوب حل کرده باشید هیچ مشکلی برای امتحانات ندارید. امتحان میان ترم رو سخت گرفتن و امتحان پایان ترم رو آسون. پس در مجموع میگم سطح امتحان متوسط بود و سیاست نمره دهی کاملا واضح هست. یک ویژگی عالی که دارن این هست که دانشجو برای دیدن نمره جون به لب نمیشه و نمرات امتحان پایان ترم رو فردای امتحان اعلام کردن و خیلی سریع نمره هارو گفتن و برای دیدن برگه و بررسی مجدد هم میتونستین اقدام کنید.در مجموع نمره دهی ایشون خوب بود و حتی یه ارفاق کوچیک هم در انتها به همه داشتن و کسی در کلاس ما نیفتاد. میانگین نمرات کلاس ما حدود 17 بود. به نظرم نظرات منفی که اینجا در مورد ایشون گفتن منطقی نیست... حداقل برای ترم حضوری

0 0