تصویر استاد عباس حیدرنوری
عباس حیدرنوری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 19 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

من کلاس تکامل نرم‌افزار را با دکتر حیدرنوری گذراندم. واقعا مباحث خوبی در کلاس مطرح شد و از اینکه در این کلاس شرکت نمودم، بسیار خوشحالم. ایده‌های بسیار خوبی از کلاس درس برایم حاصل شد و صادقانه بگویم که یکی از مفیدترین کلاسهایی بود که در دوره ارشد گذراندم. همچنین، پروژه پژوهشی درس نیز بسیار مفید بود و به طور تجربی گامهای یک پژوهش را انجام دادیم. البته یک مقداری زمانگیر بود. ولیکن، انجام این پروژه دید بسیار خوبی در انجام تز به من داد و به من کمک کرد تا در انجام تزم، خیلی موفق‌تر عمل کنم.

1 2

Ulrich
نا شناس

واقعن دکتر حیدرنوری به هیچ وجه اطلاعاتشون در زمینه‌ی مهندسی نرم افزار خوب نیست و اصلن این درس رو مثل معلم‌های دبیرستان درس میدن ... نمره خوب میدنا ولی واقعن به هیچ وجه اطلاعات خوبی کسب نمی‌کنید.

3 0

Ulrich
نا شناس

به نظرم استاد معقولی هستند. واقعا خوش اخلاق هستند، نمره‌هایشان خوب است و سعی می‌کنند تدریسشان هم خشک نباشد و همراه با شوخی و خنده باشد. فقط بعضی اوقات در پرسش و پاسخ‌ها احساس می‌کنم یا سوال‌ها را خوب متوجه نمی‌شوند و یا به مطلب تسلط ندارند که گاهی جواب‌هایشان بی‌ربط می‌شود و تکرار مطالب قبلی هست در حالی که دانشجو سوال دیگری داشته.

2 2

Ulrich
نا شناس

سیاست نمره‌دهی واضح نیست و اعتراض‌ها نیز به‌خوبی بررسی نمی‌شوند. صورت پروژه‌ی درس تحلیل و طراحی سیستم‌ها نیز به‌شدت ناواضح بود.

4 0

Ulrich
نا شناس

اخلاقش خوبه. ولی نمره‌دهی واقعا بد بود. به اعتراضها هم توجهی نمیکنه

2 0

Ulrich
نا شناس

من درس طراحی پایگاه داده با ایشون داشتم. نمرم ۱۸.۵ شد. میانگین تقریبا ۱۷ بود. البته توی نیمسال دوم ۹۸-۹۹ که کرونا اومده بود و کلاسا مجازی شد. حضور سر کلاس اجباری نیست ولی به صورت شانسی حضور غیاب میکنن و نمره امتیازی بهش میدن. نمودار عملا همینه و جز این نمره امتیازی دیگه ای به اون صورت نیس. شاید یه ذره توی تمرینا بدن البته. تمرینا دو نفره بود و باید با همگروهیت حل میکردی و با هم میفرستادین. امتحانا معمولی بود ولی من سر کلاسا شرکت نکردم ولی به شما توصیه میکنم که بکنین چون به نظر یه مقداری سوالا از سر کلاس بود. تدریسشون اصلا خوب نیست ولی درس هم اون قدر سخت نیست و میتونین با اسلاید ها تا حد خوبی پیش برین. یه کوییز هم در طول ترم داشتیم. حجم تمرین ها و بقیه چیزا در کل نسبتا کم بود. در نهایت ولی اگه یادگیری این درس براتون مهمه به نظر من بهتره با ایشون ور ندارین.

4 0

Ulrich
نا شناس

سطح دانش بسیار پایین! کلاس درس خسته‌کننده و کسل‌کننده! کلا برای اینکه درسو بگیرین که بره خوبه، ولی اگه میخواین چیزی بهتون اضافه بشه اصن این اشتباه رو نکنین!

1 0