تصویر استاد سیروس صدوقی
سیروس صدوقی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 25 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

اصلا طرف مقابل براشون اهمیتی نداره و شاید به همین دلیل برعکسش هم صادق هست. ازدواج هم نکردند و این مورد هم به طور طبیعی روی اخلاق و رفتار ایشان تاثیرش رو گذاشته.

4 0

Ulrich
نا شناس

باید جوری از ایشون سوال بپرسید که انگار موضوعو نفهمیدید خیلی بد به سوال جواب میده اگه عمقی می خواهید درسو یاد بگیرید انتخاب خوبی نیست

1 0

Ulrich
نا شناس

اومدم اینجا خوندم که اخلاقش بده ولی جزوش خوبه، اره جزوش خوبه ولی واسه کنکور نه یادگیری کلا به نظرم تا وقتی خیلی خیلی مجبور نشدید باهاش بر ندارید . ولی یه خوبی ( شایدم بدی ) داره ، لود کمی داره .

1 0

Ulrich
نا شناس

وقتی ترم مجازی شد کلا تدریس قطع شد و فقط هفتگی تمرین رو برامون می ذاشتن با صفحات کتاب مربوط به اون مبحث و می گفتن باید تحویل بدید و کسایی که تمرین تحوویل نداده بودن در صورتی که تمرین فقط 2 نمره داشت رو گفتن حذف می کنن که با کلیییی صحبت با ایشون قبول کردن که این کارو نکنن .اخر ترم هم به خاطر اعتراضی که به نحوه درس دادن در طول ترم مجازی شد درس رو تا پای حذف برای همه پیش بردن و با کلی خواهش در صورتی که حرف بدی زده نشده بود از این کار منصرف شدن. در مورد امتحانات هم سوالات مثل تمرینهای تحویلیه ولی در میان ترم که کلیدی که برای سوالات داده بودن غلط داشت و در مورد تصحیح هم که خیلیی بد و رندم نمره داده بودن و کلا لج کردن سر نمره دادن.

3 0