تصویر استاد شاهین حسابی
شاهین حسابی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 21 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

فوق العاده خوش اخلاق هستن و خوب هم درس میدن

0 0

Ulrich
نا شناس

خیلی خوب درس میدن و امتحانشون هم خوبه، اخلاقشون هم عالیه

1 0

Ulrich
نا شناس

بسیار خوش برخورد، با ادب، شوخ و وقت شناس، یکی از بهترین اساتید گروه سخت افزار هستن قطع به یقین

0 0

Ulrich
نا شناس

با اینکه ایشان خودشان می‌گفتن که در دوران دانشجویی کارشناسی چندان دانشجوی خوبی نبودن ولی بعدتر بگفتۀ خودشان توانستن با تلاش و کوشش به حد استادی دانشگاه شریف برسن.

1 0

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس مدارمنطقی داشتم و میتونم بگم واقعا عالی بود. تنها مشکلش حجم زیاد تمرینا بود و هر هفته 1 سری تمرین داشت و علاوه بر اینا 3 تا هم میانترم گرفتن! اما با این حال نه تمرینا و نه امتحانا سخت نیستن و اگر توی کلاس خوب گوش کنی به راحتی میشه نمره خوبی از درس گرفت. خود استاد هم از نظر دانش و قدرت انتقال مطلب عالی بودن.

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد مهربان و خوش اخلاقی هستند. اگر به درسهای سخت افزاری علاقه مند هستید خیلی میتونن کمکتون کنن. خیلی باحوصله به سوالاتتون پاسخ میدن و هدفشون کمک به دانشجو هست. سر نمره ارفاق نمیکنن و بسیار دقیق هستند. به درسی که میدن کاملا مسلط هستند و توی تمرین ها و امتحانها اگه بلد نباشین و بخواین از خودتون مطلب در بیارین متوحه میشن! کلاسها یکم خواب آور ممکنه باشه (بخاطر ماهیت درس) ولی خود استاد سعی میکنه جو کلاس رو شاد و سرحال نگه داره. من خودم نمره خوبی از این استاد نگرفتم ولی اصلا پشیمون نیستم از انتخابم.

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی بودن، خیلی توضیح می دادن به طوری که کامل متوجه می شدید ولی یکم خسته کننده بود اگه سریع می گرفتید مطلب رو و چون امتحان و تصحیح ورقه شون هم واقعا خوب و با دست باز تصحیح کردن و چون ما کلاس مجازی داشتیم و امتحان ها مجازی بود بیشتر تستی بود امتحان ولی امتحان تشریحی هم داشتیم

0 0