تصویر استاد بابک حسینی خلج
بابک حسینی خلج
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 10 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

پرفکت!

0 0

Ulrich
نا شناس

در کل استاد خوبی هستند و تسلط بالایی دارند و اینکه مفاهیم را پایه ای می گویند خیلی خوب است.

0 0

Ulrich
نا شناس

دید خوبی در مورد درس میدهند ولی لود و تمرین بسیار سنگین است و سهم کمی دارد. امتحان هم بسیار سخت میباشد و استاد خیلی با دانشجو ها راه نمیان

0 0

Ulrich
نا شناس

احتمال افتادن خیلی بالا و لود وحشتناک با نمره کم

0 0

Ulrich
نا شناس

من باهاشون سیگنال داشتم.تسلط بالایی به درس دارن و کاربردی درس میدن ولی همه چیز رو درس نمیدن و توقع دارن بعضی از مطالب رو خودتون بخونید.امتحان سختی هم می گیرن و نمره را در آخر از 22-23 حساب می کنن ولی نمودار نمی زنن. تمریناشون نسبتا سخت و زیاد هست و وقت زیادی رو ازتون می گیره و هم چنین پروژه ی درس.از نظر اخلاقی هم به نظرم زیاد روال نیستن=)

0 0

Ulrich
نا شناس

روش خاصی برای ارائۀ درس دارن. تاکید خیلی زیادی روی مفاهیم پایه و داشتن شهود نسبت به مطلب دارن و به همین دلیل چندان روی جزئیات بحث نمی کنن. ولی همون چیزایی که میگن رو با کیفیت خوبی میگن. در نتیجه خود آدم باید مطالب زیادی رو بخونه تا بتونه باهاشون در طول ترم همراهی کنه. امتحانشون سخته و از همون مفاهیم پایه است که در طول ترم گفتن. چندان امکانات زیادی رو برای دانشجوهاشون فراهم نمی کنن، مثلا خبری از کارگاه متلب و ... نیست، مگه اینکه تی ای خیلی پایه ای داشته باشید. بنابراین راحتی تون در طول ترم میتونه وابسته به تی ای هاشون باشه. آدم جدی ای هستن. خودشون هم خیلی دانشجوی قوی ای بودن و انتظار دارن دانشجوهاشون هم قوی باشن!

0 0