تصویر استاد جعفر حبیبی
جعفر حبیبی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

از روی اسلاید اشتباه می خونن . . .

9 2

Ulrich
نا شناس

ایشان یکی از بهترین و خوش اخلاق ترین استادهای کل دانشکده هستند.

4 4

Ulrich
نا شناس

استاد خیلی خوبیه و تلاش میکنه دانشجو مفاهیم صنعت رو یاد بگیره . خیلی ارتباط به صنعت داره و همیشه تو درسهای ارشدش پروژه‌های واقعی رو نشون میده. البته خیلی از بچه‌های جدید از همین قضیه ناراحت میشن و بیشتر دنبال درسهای کدزنی‌ان.

1 2

Ulrich
نا شناس

نحوه ی تدریس ایشون در دو جمله: روی صندلی پشت کامپیوتر می نشستند. با صدای یکنواخت اسلایدهاشون رو کلیک می کردند و جلو می رفتن و می خوندند. و دوستمون دقیقا درست اشاره کردند: چون حتی یه مرور ساده هم روی اسلایدهای خودشون نکرده بودند، گاهی اصلا اسلاید رو هم اشتباه می خوندن و مطلب رو اشتباه می گفتند.

6 1

Ulrich
نا شناس

به شدت به چیزی که درس می‌دن تسلط ندارن و فرقی نداره که خود آدم بره از رو اسلاید بخونه یا بره سره کلاس،پروژه هایی که تعریف می‌کنند به شدت بد و بی فایده است.

6 0

Ulrich
نا شناس

توی معماری نرم روی اسلاید انگلیسی رو به فارسی میخوندن اگر میدادی گوگل ترنسلیت بخونه بهتر میخوند

5 0

Ulrich
نا شناس

ایشون اصلا به درس مسلط نیستند و هیچگونه آماده‌سازی مطالب رو قبل از کلاس انجام نمی‌دهند و فقط براتون اسلاید ترجمه می‌کنند ( که بعضا غلط ترجمه میشه و داستان درس به کلی عوض میشه ) هیچگونه سیاست نمره‌دهی شفافی ندارند و سر امتحان‌ها دست بچه ها برای تقلب باز هست و خودشون هم انگار میدونن. من خودم نمره ۱۷ گرفتم ولی دانشجوهایی که نمره کمتر گرفتن میرن به استاد به بهانه اپلای نمره بیشتر درخواست میدهند و استاد فقط به اون تعداد نمره میده شاید عدالت این باشه که به همه نمره اضافه بشه. در نهایت اگر برای خودتون ذره‌ای احترام قائل هستید هیچوقت هیچ درسی با ایشون بر ندارید وگرنه در آخر از اینکه تو بهترین دانشگاه کشور درس میخونید برای خودتون متاسف میشید!

4 0

Ulrich
نا شناس

دانشجوهای ارشد و دکترا برای شرکتشان حتما کار باید بکنند. شاید جالب دیده شود اما شرکت بی نظم و روهوایی است و عملا بیگاری است. به دانشجوی بی درامد شاید کمک باشد اما از درس عقب می افتد. تقریبا همه همکاران میگویند که به زندگی دانشجو اهمیتی نمی دهد و هدف فقط پول بیشتر است. من بعد از دو هفته انصراف دادم و استاد دیگری انتخاب کردم.

1 0

Ulrich
نا شناس

از نظر اخلاقی بسیار عالی هستند. از لحاظ کیفیت تدریس یا محتوای مطالب ضعیف و نمره دهی هم گزینشی و غیرواضح هست

0 0