تصویر استاد خسرو حاج صادقی
خسرو حاج صادقی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 19 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

استاد تنها حمّ و غمشون نيافتادن بچه هاست ولى خوب با هر نمره اى !! ممكنه حتى نمره اى كه مد نظرتون هس رو نگيرين ولى احتمال افتادنتون در حد ٠ هستش

3 1

Ulrich
نا شناس

انسانی بزرگوار که به شاگردها کمک میکنن تا بتونن به درس خود بپردازن بدون استرس. به همه مشکلات دانشجوها تا جایی که میتونن کمک میکنن. ایشون به من زیاد منابع علمی معرفی میکردن تا بتونم ضعفهای خودم رفع کنم و بتونم در کلاس همگام کلاس باشم. در طول پروسه تز هم ایشون کاملا بهم مشاوره میدادن تا از نظر فکری اشتباه نکنم. امیدوارم همه اساتید ایشون بعنوان نمونه اخلاقی خود قرار بدهند.

3 1

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس ساختار داشتم و ترممون به خاطر کرونا مجازی شد (نیمسال دوم 98-99). منهای درس، شخصیت فوق العاده ای هستن، به شدت مودب و خوش برخوردن و تا حد خوبی هم پذیرای نظرات دانشجوها هستن. ولی زیاد منظم نیستن، مثلا امتحان ما با تاخیر شروع شد. چندان برنامه ریزی خاصی برای درس ندارن؛ عملا بارم بندی ندارن. قبل از عید کلاس مجازی برگزار نکردن و بعد از عید هم فشرده شد کلاس هاشون. درس دادنشون چندان تعریفی نداره. درس ساختار یادگیری اش عملا سر آزمایشگاهه. ایشون فقط یک ماه آخر ترم یادشون اومد که می تونن آز مجازی برگزار کنن و 4 جلسه آز مجازی بیشتر نداشتیم و کیفیت هم چندان قابل قبول نبود. عملا هیچ چیز از درس یاد نگرفتیم. اصلا واضح نبود که بر چه اساسی نمره دهی کردن، امتحان میانترم و پایانترمشون به فاصلۀ زمانی کمی برگزار شد (که عمدتا به دلیل مجازی شدن ترم بود و ایشون اصلا عجله ای برای برنامه ریزی نداشتن!) تعداد زیادی از سوالات امتحان به وضوح غلط بود! چند تا کوییز هم گرفتن. قبل از مجازی شدن گفته بودن که هر هفته کوییز 5 دقیقه ای می گیرن ولی محازی که شد، عملا سه چهار تا گرفتن. امتحان و کوییزها واقعا ساده بودن. همه هم کتاب باز بودن و عینا از اسلایدهاشون بود. خود من هر جوری حساب میکنم نمرۀ ساختارم بیشتر از 10 یا 11 نمی شد، ولی به من 17 دادن و یکی دیگه از دوستانم هم 19 شد! ولی بعضیا از نمره شون ناراضی بودن که به نظر می رسید رفتار استاد خطی نبوده. بیرون از کلاس هم به سختی در دسترس هستن. تقریبا هیچ ایمیلی رو جواب نمیدن. تقریبا چیزی یاد نمی گیرید، به خصوص اگه مثل من، انگیزه ای برای درسشون نداشته باشید. ولی به نظر میاد پاس میشید!

1 0

Ulrich
نا شناس

من باهاشون ساختار داشتم.افتضاح درس میدن و تهشم قرار نیس چیز خاصی ازین درس یاد بگیرین ولی تهش یه پروژه ی 2-3 نمره ای امتیازی میدن و در کل احتمالش زیاده نمرتون خوب بشه ولی در کل نمره دادنشون کیلوییه و ریزنمرات هم احتمالا بهتون نمیدن.اخلاقشون هم نسبتاً خوب هست.

1 2

Ulrich
نا شناس

امتحان های نمایشی تمارین نمایشی درس دادن نمایشی نمره دهی نمایشی تمارین بیشتر از کتاب مرجع بود و اصلا مفید نبودند و انگار رندم انتخاب میشدن استاد خیلی خسته کننده درس میدادن مباحث آز ها رو درس نمی‌دادن و درسشون حتی بعد برگزاری آز به اون مبحث می رسید کوییز ها سخت بودن و ممکن هست با وجود بلد بودن درس باز نمره خوبی توی اونا نگیرید و ممکنه همه جور سوالی تو امتحانا بدن لود درس کم نیست و بیشتر عذاب آور هست با توجه به سطح تدریس یه بارم بندی مشخص دارند و امتحانا تستی بود طبق بارم بندی اول‌‌ترم نمره دهی می‌کنند لیست و ریز نمره هم ندارند تنها کاری که لازمه انجام بدن اینکه نمرات رو جمع بزنند که در این کار هم نتونستن درست عمل کنند و در آخر نمره چند نفر رو الکی زیاد میدن پروژه امتیازی خیلی سخته داشتند نسبت به آز ها و تمارین و سطح تدریسی که داشتند تی ای هاشون هم در جواب دادن سوالات خیلی ضعیف بودن پیشنهادم اینه شرف داشته باشید و با این استاد درس برندارید.

0 0

Ulrich
نا شناس

نمره رو کیفی میدن ینی فک کنم اصلا ریز نمره ها جمع زده نمیشه صرفا با یه سیستم نامشخص که فقط در ذهن استاد هست، مپ میشه روی یک نمره ی نهایی. کم لود

0 0

Ulrich
نا شناس

این استاد نه تنها به درس ها مسلط نیست بلکه اگرم باشه بلد نیست متقاعد کنه دانشجو هارو و مطالب رو انتقال بده. بشدت وقت نشناست کل یکو نیم ساعت رو میبینی داره به یک سوال مسخره جواب میده. از زیر کار دررو ، بی نظم بی برنامه، بی سواد و پر از ادعا. هیچ نکته ی مثبتی در رابطه با این استاد نمیبینم. امتحانش از قسمت هایی که درس داده نشده بود سوال داد. نمره هارو با سیاست بسیار نامشخص و تبعیض امیز دادن و در نهایت هم یک پیغام تهدید امیز دادن که هیچ کس اعتراض نکنه وگرن ... کمترین نمرم شد توی کارنامم و امیدوارم جواب این بی عدالتی ، عدم مسئولیت پذیری و حروم خوری رو بده این آدم. به هیچ عنوان با این استاد درس برندارین تا دانشکده بفهمه این استاد بدرد هیچی نمیخوره و پرتش کنه بیرون. برای خودتون و وقتتون ارزش قائل شین و بر ندارین با این موجود.

0 0