تصویر استاد علیرضا فرهادی
علیرضا فرهادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 6 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

استاد فرهادی دروس خوب میان رشته ای که در دانشگاههای معتبر امریکا تدریس می شود را به ایران اورده اند و انصافا با همان کیفیت انجا تدریس می نمایند.

1 0

Ulrich
نا شناس

در درس مباحث ویژه در سیستم های دیجیتال ایشان به موضوع سیستم های سایبرفیزیکال میپردازند که موضوع جذابی است. اما بیس مطالب درسی ایشان چکیده ای از کارها و پروژه های ایشان در این زمینه است که بیشتر به نوعی پروپوزال و ارائه پروژه است و اصلا اکادمیک مبحث را ارائه نمیکنند و به همین دلیل اصلا خوب درس را یادنگرفتم.

1 0

Ulrich
نا شناس

امتحان پایان ترم یک ماتریس ۱۲ در ۱۲ پای تخته کشیدند که باید خودمان در برگه مان وارد میکردیم. چندین سوال از همان یک ماتریس دادند و به این عنوان که فقط یک سوال است وقت به شدت کمی دادند. من در همان ابتدا از شدت عجله و فاصله با تخته یک عضو ماتریس را اشتباه از تخته به برگه ام منتقل کردم و تمام جوابهای نهایی ام غلط شد و به من نمره ای نزدیک صفر دادند. هیچ اعتراضی هم قبول نکردند و افتادم. چند دانشجوی خیلی خوب هم دیدم که در آن امتحان عجیب یا در زمان اعتراض زار زار گریه میکردند. هیچ وقت این استاد را فراموش نمیکنم. اصرار داشتند که روش امتحانشان بد نبوده و ما چیزی بلد نیستیم. خوشبختانه در کنکور ارشد، ریاضی را ۸۹٪ زدم و در یک دانشگاه تاپ جهان دکترا ریاضی می خوانم.

0 0

Ulrich
نا شناس

بنده با ایشان درس حسگری و اندازه گیری داشتم، متاسفانه ایشان توانایی برگزاری پروژه درس را نداشتند و با دستیاران آموزشی به مشکل خوردند و ناهماهنگی های زیادی داشتند که در نهایت منجر به آن شد که تقریبا نمره پروژه تمامی دانشجویان کلاس را صفر دادند و از هرگونه توهین و اهانت به دستیاران محترم آموزشی و همچنین دانشجویان کلاس که زحمت زیادی برای پروژه این درس کشیده بودند فروگزار نکردند. آزمون ها و امتحانات زمان کمی داشتند و تصحیح معقولی نیز نداشتند و ایشان در پاسخ به درخواست بازبینی دانشجویان تنها پاسخشان "اعتراض شما وارد نیست" بود.

0 0