تصویر استاد مهدی فردمنش
مهدی فردمنش
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 12 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

بهترین استاد برای ورود به دنیا ادوات الکترونیک که به دانشجوها خیلی کمک میکند.

0 3

Ulrich
نا شناس

با اینکه از دکتر فردمنش به شخصه علاقه مندم، با این حال ایشون برای تدریس به یک دانشجو ساخته نشده اند. تقریبا 45 دقیقه اول کلاس را به گپ و گفت میپردازند و نیم ساعت آخر را با سرعت سرسام آور (طوری که نمیشه سوال پرسید) به اتمام میرسانند. سطح سواد ایشون خوب است اما نه به صورت تئوری بلکه سواد آزمایشگاهی ایشون خوب است. درواقع زیاد چیزی از فیزیک و علوم پایه نمیدانند و اصلا عمیق تدریس نمیکنند. نمیخوام قضاوت کنم ولی مطابق نظر من و بقیه بچه های دانشکده، ایشون به دانشجو های خودش خیلی خوب نمره میده.

4 1

Ulrich
نا شناس

استاد با اخلاق! شاید بهترین کلاس نباشه و لازم باشه خودت چیزایی رو بخونی ولی چیزی که خیلی خیلی با ارزشمندتر از ایناس و استاد انجام میده اینه که مرتب به دانشجوها انگیزه میده و بهشون میگه که میتونن. متاسفانه این موضوع تو دانشکده ی برق خیلی کمرنگ و بیشتر تو سر دانشجویی که به هر حال تا اون جا جز بهترینا بوده زده میشه انقد که خیلی افسرده میشن و باور ندارن که می‌تونن خوب پیش برن و میبینیم که نهایتا شاید افرادی که دانشگاهای پایین تر بودن و این طوری تو سرشون نخورده بهتر عمل می‌کنن. به نظرم همین نکته خیلی مهمه چون استادای دیگه ی برق ندارنش!

1 0

Ulrich
نا شناس

دکتر فردمنش کاملا از روش تدریس دبیرستانی که دانشجویان در ذهن دارند فاصله دارند. برای درس‌های ایشان میبایست خود دانشجو وقت کافی بگذارد زیرا استاد در کلاس تنها مباحث را معرفی میکنند و به طور خلاصه lecture ارائه میدهند در حالی که تصور دانشجویان حل تمرین و نوشتن کامل معادلات است که استاد این کار را انجام نمیدهند. درس‌های ایان فوق‌العاده جذاب هستند و دانشجو از گوش دادن به آن لذت میبرد. اگر در طول ترم وقت کافی برای درس گذاشته شود نتیجه‌ی خیلی خوبی حاصل میشود ولی این درس، یک درس شب امتحانی نیست. همچنین نمودار استاد به این صورت است که با توجه به سختی امتحان سطح کلاس، یک نمره را برابر 20 و نمره‌ی دیگری را برابر 10 قرار میدهد و باقی نمرات را به این بازه میبرد. به طور مثال نمره 16 به 20 تبدیل میشود و نمره‌ی 8 به 10 و درنتیجه نمره‌ی 13 به 16.25 تبدیل میشود.

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد باسواد و دلسوزی هستن، شوخ طبع هستن و کلاسشون خوش میگذره، از لحاظ تدریس هم سعی میکنن مفهوم رو منتقل کنن و بیشتر شهود بدن، فعالیت کلاسی هم براشون مهم هست. در مجموع استاد دوست داشتنی ای هستن. امتحاناشونم سخته ولی نمره ها رو روی نمودار می برن و تاپ مارک رو 20 میکنن و بقیه رو به نسبت اون نمودار میزنن. در کل 18 19 گرفتن ازشون سخت نیست اگر سر کلاس فعال باشی

0 0