تصویر استاد سعید اکبری
سعید اکبری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 24 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

استاد سخت گیری هستند و مرتب هم تمرین میدن و واقعا هم تمریناشون آسون نیست ولی به نظر من نظمشون و جزوه مرتبشون خیلی عالی بود. بیشتر بچه ها با این حد از نظم و جدی بودن مخالفند اما به نظر من خیلی خوب بود.

3 1

Ulrich
نا شناس

جزوه شون عالی بود. برای امتحان جزوه جامع و مانع بود. ولی خیلی از لحاظ اخلاقی جدی هستن و منظمند.

1 0

Ulrich
نا شناس

خیلی تند و با سرعت درس میده خب درس هم سخته باید هم جزوه بنویسی هم درسو بفهمی و به حرفاش گوش بدی که واقعا کار سختیه(اگه درسو سر کلاس نفهمی کارت خیلی سخت میشه) برای همین معمولا عده ای از دانشجوهاش سر کلاس اساتید دیگه میرن

3 0

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس ریاضی‌۱ داشتم. کلا چون درس‌های پایه توی تالارها برگزار می‌شه، خیلی نباید انتظار بازدهی بالا سر کلاس داشته باشین. جزوه‌ و تمرین‌هایی که می‌دادن، واقعا کامل و جون‌دار بود. کلاس معمولا جدی بود و به صورت پیوسته درس می‌دادن ولی بعضی مواقع شوخی‌هایی هم می‌کردن. تقریبا ۷۰ درصد امتحان هم از تمرین‌ها و جزوه بود که میانگین نمره رو واقعا بالا برد.

2 0

Ulrich
نا شناس

خیلی جدی هستند و یه مشکل خیلی بد ایشون اینه که اگر وارد کلاس بشید دیگه حق ندارید خارج شید! خیلی جدی هستن و اخلاق خوبی ندارن تدریسشون هم این طوریه که پای تخته مینویسن و از روش میخونن و بسیار هم تند درس میدن بازدهی بسیار پایینه

3 1

Ulrich
نا شناس

استادی است که مطالب را از کاغذ خودش روی تخته پاک‌نویس می‌کند و عملا تدریس خوبی ندارد و با دانشجو ارتباط نمی‌گیرد. گویی آمده که درس را روی تخته بنویسید و برود. تقریباً ممکن نیست که چیزی یاد بگیرید. سرعت تدریس و نوشتن مطالب روی تخته نیز کمی سریع است.در مورد نوع برخورد او با دانش‌جویان کمی با تمسخر است و تبعیض زیادی قائل می‌شود.

2 2