تصویر استاد محمد باقر شمس اللهی
محمد باقر شمس اللهی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 15 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

ایشون واقعا به احساسات دانشجوها اهمیت قائل هستند ولی نه در نمره دهی! مثلا وقتی برگه ها رو میبینید هر توضیحی بدهید بی تاثیر هست و عملا نمراتتون بعد از بازبینی برگه ها تغییر نمیکنه ولی در کل نمودار میرنن یه خورده خوب میشه یکی دو نمره بیشتر از نمره برگه می گیرید بعبارتی همون مقداری که موقع بازبینی سرش چک و چونه میزنید و بی نتیجه هست رو خواهید گرفت :) در کل تند درس میدن ولی انتقادپذیرند و با اینکه عجول هستند ولی شنونده خوب و منطقی هم هستند فقط یادتون باشه که دروغ بهشون نگید... مثلا بهانه الکی آوردن و توجیه عقب افتادن کارها برایشان پذیرفتنی نیست مگر واقعا راست بگویید و علت منطقی برای تاخیرهاتون داشته باشید از ایده های نو هم استقبال میکنند و اصلا مغرور نیستند و بزنند توی ذوقتون! عاقبتشون بخیر باشه انشاءلله :)

6 0

Ulrich
نا شناس

ایشون انسان بسیار محترم و خوش اخلاقی هستند و همیشه برای دانشجو ها شخصیت قائل اند که همین در دانشجو هاشون تاثیر مثبتی میذاره. بسیار خوب و کامل اما کمی سریعتر از سایر اساتید درس میدند اما اگر بین درس ازشون سوال بپرسید خیلی با حوصله جواب میدند و سرعتشون کم میشه. از لحاظ کسب نمره هم نگران نباشید چون سعی میکنند حق کسی ضایع نشه و حسابی با دانشجو راه میان. در کل از اساتید درجه یک دانشکده هستند، خدا برای دانشکده حفظشون کنه :)

0 0

Ulrich
نا شناس

بسیار آدم شریفی هستن. واقعا اخلاقشون درجه یکه. بعضا سر کلاسشون می خوابیدیم و ایشون سر همین مسئله بامون شوخی هم میکردن. سرعت تدریسشون خیلی زیاده. عملا فرصتی برای نوشتن جزوه وجود نداره و من چون فرصت نمی کردم جزوه بنویسم، عملا سر کلاس گیرایی بالایی نداشتم. تسلطشون به مطالب بالاست. همون جلسۀ اول برنامه ای دادن که مشخص میکرد در هر هفته ای چه مبحثی تدریس میشه و پایبندی شون به برنامه باعث میشد یه جاهایی رو از حد عادیشون هم سریع تر بگن! لودشون زیاده ولی امتیازی! معمولا بیش از یک میانترم می گیرن. امتحاناتشون نسبتا سخته و سرعتی هم هست. نهایتا یک بار می رسید هر سوال رو بخونید و حل کنید. اعتراض کردن معمولا به سختی جواب میده، باید کاملا مستدل و مستدرک به تصحیحشون اعتراض کنید تا قبول کنن. انعطاف پذیری متوسطی دارن. مثلا تمرین رو با تخیر قبول می کنن ولی حاضر نیستن برگۀ امتحان رو زودتر از موعد بتون نشون بدن. معمولا نمودار هم می زنن. احتمال پاس شدن درس هم بالاست.

0 0